سورپرایز استراماچونی برای دربی؛ فرشید بجای فرشید!

هافبک استقلال احتمال دارد برای بازی با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر آماده حضور در میادین شود....

هافبک استقلال احتمال دارد برای بازی با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر آماده حضور در میادین شود.

به گزارش مدال، فرشید باقری در اوایل نیمه دوم بازی با فولاد در هفته دوم لیگ برتر مصدوم شد و جای خود را به مسعود ریگی داد.

بعد از این اتفاق اینطور عنوان شد که عمل جراحی فرشید باقری قطعی شده است در حالی که این موضوع درست نبود، باقری در حال حاضر تلاش می کند با فزیوتراپی و بدون نیاز به عمل جراحی بتواند به میادین برگردد.

نکته مهم ماجرا این است که روند درمانی فرشید باقری بسیار خوب پیش رفته است تا جایی که حتی امکان حضور این بازیکن در بازی با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر هم وجود دارد.

فرشید باقری که فصل گذشته مهره مهمی در ترکیب استقلال محسوب می شود در صورتی که بتواند برابر پرسپولیس بازی کند می تواند معادلات ترکیب تیمش را در فاصله 6 روز مانده به دربی تهران تغییر بدهد.

نکته مهم این است که حتی اگر باقری نتواند در بازی با پرسپولیس بازی کند، طبق نظر پزشکان تا اوایل مهرماه فیزیوتراپی می کند و به احتمال فراوان بدون نیاز به عمل جراحی به میادین برخواهد گشت.

با این تفاسیر، اگر فرشید اسماعیلی دیگر هافبک استقلال مجوز بازی در دربی را نگیرد و محرومیت وی بخشیده نشود، یک فرشید دیگر احتمالا در ترکیب آبی ها خواهد بود.

اخبار مرتبط:

بررسی درخواست بخشش اسماعیلی در کمیته انضباطی

تگ ها


استقلال ترکیب استقلال در دربی فرشیدباقری فرشید اسماعیلی دربی استقلال پرسپولیس ایران فوتبال