سورپرایز بزرگ؛ لوئیس سوارز به تیم سابق برمی‌گردد؟

برخی شایعات حاکی از آن است که ممکن است لیورپول در تابستان برای جذب لوئیس سوارز اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس سوارز بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل شگفت انگیز در بارسلونا، نهایتاً در تابستان اخیر از جمع آبی اناری‌ها جدا شد. در حالی که تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن این ستاره اروگوئه‌ای بودند اما او نهایتاً تصمیم گرفت به کارش در فوتبال اسپانیا ادامه دهد و به همین خاطر راهی اتلتیکو مادرید شد.

لوئیس سوارز تا به اینجای حضور در جمع شاگردان دیه گو سیمئونه نمایش‌های درخشانی از خود به نمایش گذاشته و ۱۹ بار در رقابت‌های لالیگا برای اتلتیکو مادرید گلزنی کرده است؛ موضوعی که باعث شده بسیاری فروش این بازیکن توسط بارسلونا را اشتباهی بزرگ قلمداد کنند.

با وجود این که سوارز روزهای خوبی را در اتلتیکو سپری می‌کند و در این تیم خوشحال به نظر می رسد اما برخی منابع از جمله Fichajes ادعای جالب و در نوع خود جذابی را مطرح کرده اند؛ بر این اساس گفته می شود که باشگاه لیورپول به دنبال بازگرداندن ستاره سابق خود به آنفیلد است و می خواهد در صورت جدایی محمد صلاح، او را به عنوان جانشین ستاره مصری به خدمت بگیرد.

گفتنی است سوارز پیش از این روزهای فوق العاده ای را در لیورپول پشت سر گذاشته و در چهار فصل لیگ برتر انگلیس ۶۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده است بنابراین بازگشت احتمالی او می‌تواند یکی از جذاب ترین نقل و انتقالات سال‌های اخیر را رقم بزند.

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید لیورپول