سورپرایز غیرمنتظره هواداران یونایتد برای سولسشر

در جریان بازی دیشب منچستر یونایتد مقابل یانگ بویز، هواداران حاضر در اولدترافورد دقایقی به تشویق اوله گنار سولسشر پرداختند....

به گزارش "ورزش سه", چندین نتیجه ضعیف منچستریونایتد دست به دست هم داد تا انتقادات از اوله گنار سولسشر به اوج خود برسد اما نهایتاً بعد از باخت ۴-۱ شیاطین سرخ مقابل تیم پایین جدولی واتفورد، صبر سران باشگاه به پایان رسید و بالاخره سرمربی نروژی برکنار شد تا دوران حضور او در اولدترافورد به پایان برسد.

بعد از برکناری سولسشر این مایکل کریک بود که به شکل موقت هدایت منچستر یونایتد را بر عهده گرفت. با این حال پس از گمانه زنی های زیادی که در مورد سرمربی جدید یونایتد وجود داشت نهایتاً این رالف رانگنیک آلمانی بود که تا پایان فصل هدایت شیاطین سرخ را برعهده گرفت.

منچستریونایتد که در ابتدای هفته با ارائه یک نمایش خوب کریستال پالاس را شکست داده بود شب گذشته در هفته پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل یانگ بویز قرار گرفت و نهایتاً با نتیجه ۱-۱ متوقف شد تا رانگنیک در کسب دومین پیروزی متوالی خود با این تیم ناکام ماند.

اما نکته جالبی که در مورد بازی دیشب منچستریونایتد وجود داشت به اقدام جالب هواداران حاضر در اولدترافورد بازمی‌گشت. جایی که آنها به شکل ویژه ای از اوله گنار سولسشر به خاطر زحماتش تشکر کردند. هواداران منچستریونایتد با سر دادن شعارهایی دست به این اقدام زدند تا نشان دهند که سولسشر همچنان یک مرد محبوب در اولدترافورد محسوب می‌شود.

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد