سورپرایز فرانسوی بارسلونا برای نقل و انتقالات

باشگاه بارسلونا قصد دارد مالانگ سار مدافع فرانسوی باشگاه نیس را به خدمت بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا این روزها کانون شایعات است و پس از اخراج کیکه ستین باشگاه در صدد تغییر و تحول در رختکن تیم است. بازیکنانی حتی باتجربه از بارسا خواهند رفت و قرار است جای شان با بازیکنان جوان تر پر شود.

طبق ادعای فرانس فوتبال، اریک آبیدال مدیر فنی بارسا که گفته می شود به کارش تا پایان دوران ریاست جوزپ ماریا بارتومئو(زوئن ۲۰۲۱) ادامه خواهد داد، قصد جذب "مالانگ سار"، مدافع تیم زیر ۲۱ ساله های فرانسه و نیس را دارد.

قرارداد سار با نیس به اتمام رسیده و او حاضر به تمدید نشده است و به همین دلیل جذب او هزینه ای برای بارسا به دنبال نخواهد داشت. مذاکرات با او از مدتی پیش شروع شده اما امضای نهایی منوط به مشخص شدن وضعیت نهایی کادر مدیریتی باشگاه است.

بارسا تنها باشگاه خواهان مالانگ سار نیست و رئال بتیس نیز از مدتی پیش کار مذاکره با او را شروع کرده است. بتیس با مربیگری مانوئل پیگرینی به دنبال یک مدافع میانی جدید است و سار جدی ترین گزینه برای این مهم محسوب می شود.

فصل گذشته سار ۲۰ بازی برای نیس انجام داد و یک گل نیز به ثمر رساند. در هفته های پایانی فصل او تبدیل به مدافع ثابت این باشگاه شده بود.

ببشتر بخوانید:

بارسلونا یک یورو هم به لیورپول نمی دهد!

شروع پاکسازی بزرگ در بارسلونا با این ۶ بازیکن+ عکس

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان رئال بتیس بارسلونا فوتبال