Banner

سورپرایز کالدرون برای دربی بزرگ پایتخت

به احتمال زیاد سرمربی آرژانتینی پرسپولیس یک سورپرایز بزرگ برای رقیب آبی‌پوش خود در دربی 90 خواهد داشت....

به گزارش مدال،دربی حیثیتی پایتخت بازی سورپرایزهاست.چه زمانی که علی پروین با گذاشتن رهبری فرد در دفاع چپ همه تیم حریف را به هم می ریخت و چه روزی که مرحوم پورحیدری با به کارگیری هاشمی نسب مدافع در خط حمله نتیجه دربی را عوض کرد.از قدیم تا امروز هواداران دو تیم توقع یک سورپرایز بزرگ را از سرمربی های تیم شان دارند.البته غافلگیری هایی که به پیروزی بیانجامد نه شکست.

در دربی 90 هنوز معلوم نیست دو مربی چه برگ برنده ای را رو خواهند کرد.اما خبرهای ما از اردوی پرسپولیس حاکی از آن است که کالدرون حداقل یک سورپرایز برای این بازی بزرگ خواهد داشت.

 شنیده می شود حسین ماهینی امیدوار است بتواند از یکی دو بازی دیگر جواز حضور در ترکیب پرسپولیس را به دست آورد. مدافع شماره ۱۳ پرسپولیس در حالی در ۲ بازی اول سرخ ها در لیگ نوزدهم نامش در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس دیده نمی شد که ظاهرا مشکل خاصی از نظر جسمی ندارد اما از جهت هماهنگی با بقیه هنوز نتوانسته کالدرون را مجاب کند تا او را در ترکیب ۱۸ نفره پرسپولیس بگنجاند.
حال تعطیلی چند هفته ای لیگ بهترین فرصت را دراختیار ماهینی باتجربه قرار داده تا پرتلاش تر از همیشه کالدرون را مجاب کند تا از او در دربی بزرگ و حیثیتی پایتخت بهره ببرد.اتفاقی که قطعا کالدرون نیز از آن استقبال خواهد کرد چرا که می داند یک ماهینی آماده در جناح راست خط دفاعی چقدر می تواند کمک حال او در دربی باتجربه ها باشد.

بیشتربخوانید:

شوک به پرسپولیس؛بیرانوند برای دربی محروم می شود؟

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران دربی 90 حسین ماهینی بازگشت ماهینی به ترکیب پرسپولیس پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال