سورپرایز یحیی برای دربی؛ مردی از دوبلین

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی و جدید سرخ‌ها می‌تواند خاطره حضور ایمون زاید در این بازی را زنده کند....

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا، شهرآورد شماره ۹۲ روز پنجشنبه از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه بین ۲ تیم پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی و با قضاوت بیژن حیدری به انجام می‌رسد.

همواره شهرآوردها سورپرایزهایی را در دل خود داشته‌اند. گاه این شگفتانه‌ها به بازی ندادن به یک ستاره مربوط می‌شده و گاه به استفاده از بازیکنانی که کمتر بازی می‌کردند و یا درخشیدن یک بازیکنی که اصلا انتظار درخششش وجود نداشت.

پرسپولیس در یکی از شهرآوردهای بهمن‌ماهی که حدود هشت سال پیش به انجام رسید یک سورپرایز بزرگ داشت. ایمون زاید بازیکن جدید و ایرلندی این تیم که متولد شهر دوبلین بود علی‌رغم نا آمادگی در تمرینات توسط مصطفی دنیزلی در دربی به میدان رفت. بازی با ۲ گل به سود تیم رقیب یعنی استقلال در جریان بود که ایمون توانست با سه توپ در فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه سه گل به ثمر برساند و تیمش را با ۱۰ بازیکن به یک برد تاریخی برساند.

حالا پس از هشت سال گویا یک سورپرایز دیگر در راه است. بازهم پرسپولیس یک مهاجم ایرلندی در ترکیب خود دارد. بازیکنی که مانند زاید متولد دوبلین است و نامش آنتونی استوکس است. استوکس گویا در تمرینات کمی از آمادگی به دور است اما می‌تواند اسلحه پنهان یحیی باشد و برای دقایقی به زمین بیاید تا تغییر به وجود بیاورد. آیا او نیز مانند هموطن خود می‌تواند نامش را در تاریخ شهرآوردها ثبت کند یا خیر.

بیشتر بخوانید:
آخرین اقدام‌ها برای درمان دیاباته؛ سونای سرد+ عکس
شماره پیراهن استوکس در پرسپولیس مشخص شد 

تگ ها


استوکس آنتونی استوکس فوتبال ایران پرسپولیس دربی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال