سوریان: میناوند را همه دوست داشتند

نایب رئیس فدراسیون کشتی تاکید کرد که به این دلیل که کشتی گیران مدت‌ها از فضای مسابقه و اردو دور بودند، سرمربیان تیم ملی خواستند اعزام‌ها بعد از برپایی چند مرحله اردو باشد....

وی در مورد اینکه با توجه به شیوع کرونای جهش یافته آیا کشتی نباید بیش از پیش در محافظت از سرمایه‌هایش توجه کند، تصریح کرد: به هرشکل شرایط هرگونه که باشد، کل جامعه را درگیر می‌کند و این وضعیت برای همه جامعه است. همه باید هر چه بیشتر رعایت کنیم تا ان شاءالله این بیماری کم شود.

نایب رئیس فدراسیون کشتی در خصوص جلسه اخیر اعضای فنی فدراسیون در مورد برنامه تیم‌های پایه گفت: انتخابی و بولتن مسابقات ما کاملا مشخص است، باید ببینیم آیا امکان برگزاری مسابقه وجود دارد و اتحادیه جهانی چه مسابقاتی را می‌خواهد برگزار کند، همه چیز منوط به شرایط است.

دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک درباره تصمیمات اخیر کادرفنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای اعزام به تورنمنت‌های بین المللی خاطرنشان کرد: تصمیم گیری در این خصوص با کادرفنی تیم‌های ملی است، ما وظیفه مان حمایت و نظارت هست. مشخصا تصمیمی که گرفته شده، به این دلیل است که کشتی گیران مدت‌ها از فضای اردو و مسابقات رسمی دور بوده‌اند و نظر سرمربیان این بود که ابتدا چند مرحله اردو را پشت سر بگذاریم و سپس اعزام بین المللی داشته باشیم. کشتی فرنگی می‌خواهد با تیم کامل به اوکراین برود و آزاد هم یک تیم به اوکراین و یک تیم هم به ایتالیا می‌فرستد.

سوریان در خاتمه گفت: هدف از این اعزام‌ها و اردوها، کسب سهمیه المپیک و مسابقات قهرمانی آسیاست و پس از آن نیز بازی‌های المپیک که سال آینده آن را پیش رو داریم. این مسیری است که برای ما ترسیم شده و امیدواریم حضوری هر چه بهتر در اولین رقابت مهم پیش رو که گزینشی المپیک است، داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

انصاریان نباید خبر میناوند را بشنود

مهرداد میناوند؛ از خاطرات خوش تا وداع

 

 

تگ ها


کشتی حمید سوریان فرنگی کشتی