سوریان و گرایی به فینال نظرسنجی محبوب ترین فرنگی کار دنیا رسیدند

حمید سوریان و محمدعلی گرایی ۲ نماینده کشورمان به فینال رقابت مجازی محبوبترین فرنگی کار دنیا که از سوی اتحادیه جهانی برگزار می شود، رسیدند....

به گزارش خبرنگار مهر، در نظر سنجی رقابت مجازی محبوب ترین فرنگی کار دنیا که از طریق صفحه رسمی اتحادیه جهانی کشتی انجام می‌شود نام کشتی گیران مطرحی همچون کارلین، ولاسوف، الکسانیان، گاردنر، بوررو و … قرار گرفته که در میان اسامی ۱۶ نفر حاضر در این رقابت نام حمید سوریان دارنده مدال طلای المپیک و ۶ مدال طلای جهان و محمدعلی گرایی دارنده مدال برنز جهان قرار دارد.

بر همین اساس طبق رأی کاربران حمید سوریان محبوب تر از شینیبو اتو از ژاپن و آرتور الکسانیان از ارمنستان بود به نیمه نهایی رسید و با برتری مقابل رومن ولاسوف قهرمان نامدار روسیه راهی فینال شد و از سوی دیگر نیز محمدعلی گرایی با نظر کاربران محبوبت تر از پیتر کایروف از بلغارستان و رضا کایالپ از ترکیه شناخته شد و در نیمه نهایی الکساندر کارلین قهرمان افسانه‌ای از روسیه را پیش رو برداشت و به فینال رسید.

پیش از این در نظرسنجی به عمل آمده توسط اتحادیه جهانی کشتی حسن یزدانی قهرمان المپیک و جهان به عنوان محبوب ترین آزادکار جهان انتخاب از نظر کاربران شده بود.

تگ ها


حمید سوریان محمدعلی گرایی اتحادیه جهانی کشتی