سوریه به قدرتمندترین تیم آسیا ۲ گل زد

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سوریه در آخرین دیدارش در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقابل تیم ملی کشورمان قرار گرفت و این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید تا سوریه به مرحله پلی آف راه پیدا کند و رقیب استرالیا شد ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سوریه در آخرین دیدارش در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقابل تیم ملی کشورمان قرار گرفت و این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید تا سوریه به مرحله پلی آف راه پیدا کند و رقیب استرالیا شد.

محمد سباغ، عضو هیئت مدیره باشگاه الحرفیین سوریه درباره بازی با ایران در مصاحبه با سایت «الکوره» گفت: تیم ملی سوریه انتظارات را دگرگون کرد و بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشت و ثابت کرد که یکی از بزرگان است. در دیدار با ایران بازی مرگ و زندگی را از خود به نمایش گذاشت و در نهایت موفق شد به قدرتمندترین تیم آسیا که در ۹ بازی اخیر هیچ گلی دریافت نکرده بود ۲ گل به ثمر رساند  و این کار ساده ای نبود.

وی افزود: رسیدن به مرحله پلی آف یک دست آورد جدید بود اما اعتماد ما به ستارگان تیم ملی بیشتر از این ها است و امیداورم به جام جهانی روسیه صعود کنیم. تیم ملی استرالیا تیم خوب و قدرتمندی است و لژیونرهای اروپایی زیادی دارد ولی در بهترین زمان خود به سر نمی برد و شکست آن غیرممکن نیست.

تگ ها


اخبار روز سوریه فوتبال