سوسیداد،جدیدترین مشتری پدیده رئال مادرید

به نظر می‌رسد که سوسیه داد قصد دارد به شکل قرضی پدیده ژاپنی رئال مادرید یعنی تاکه فوسا کوبو را به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، تاکه فوسا کوبو فوتبالش را از آکادمی لاماسیا بارسلونا آغاز کرد اما پس از محرومیت سال ۲۰۱۴ بارسا به دلیل جذب غیر قانونی چند بازیکن زیر ۱۸ سال که کوبو را نیز شامل می شد، به ژاپن برگشت و به عضویت اف سی توکیو در آمد.

کوبو تابستان امسال از اف سی توکیو به رئال پیوست؛ در حالی که از بارسلونا هم پیشنهاد داشت. او با رئال راهی تور آمریکا شد و در چند بازی نیز به میدان رفت و خوش درخشید ولی زیدان از ابتدا گفته بود که کوبو متعلق به تیم دوم رئال است و جایی در تیم اول نخواهد داشت.

کوبو به قدری در بازی های پیش فصل رئال خوب بازی کرده بود که رسانه های اسپانیایی معتقد بودند او قطعا شایستگی حضور در تیم اول را دارد ولی زیدان موضع خود را تغییر نداد و در نهایت کوبو به صورت قرضی راهی مایورکا شد.

پدیدهژاپنی که عملکرد درخشانی را در فصل جاری برای ما ارائه داده حالا در مورد توجه بسیاری از تیم‌ها قرار گرفته است. با این حال بسیار بعید به نظر می‌رسد که لوس بلانکوس علاقه ای به فروش دائمی این ستاره آینده دار خود داشته باشد. در همین رابطه نیز آاس مدعی شده که باشگاه رئال سوسیداد قصد دارد به شکل قرضی این بازیکن را به خدمت بگیرد و حتی خود رئال مادرید تمایل دارد برای یک فصل دیگر کوبو را به تیم دیگری قرض دهد.

تگ ها


تاکفوسا کوبو رئال مادرید رئال سوسیداد