سوشا مکانی: برای من شایعه و حاشیه نسازند

در شرایطی که نیمکتنشینی سوشا مکانی بعد از دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال با شایعاتی مبنی بر فسخ قرارداد این بازیکن همراه بود، او این مساله را تکذیب و به آن واکنش نشان داد ......

در شرایطی که نیمکت‌نشینی سوشا مکانی بعد از دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال با شایعاتی مبنی بر فسخ قرارداد این بازیکن همراه بود، او این مساله را تکذیب و به آن واکنش نشان داد.
سوشا مکانی که بعد از عملکردی موفق در لیگ نروژ در نیم فصل به نفت آبادان پیوست تا شانس حضور در لیست تیم ملی را برای خود افزایش دهد، در جدال مقابل استقلال با بدشانسی همراه شد و در ادامه در دیدار برابر فولاد نیمکت نشین شده است.
نیمکت نشینی دروازه‌بان سابق پرسپولیس در جدال مقابل فولاد امروز با شایعاتی مبنی بر درخواست فسخ قرارداد از سوی او همراه شد. مکانی در این ارتباط و در گفتگو با خبرنگار ما گفت: نمی‌دانم این شایعات از کجا آمده و لطفا برای من شایعه و حاشیه نسازند. من اینجا و در آبادان هستم و تمریناتم را با نفت دنبال می‌کنم و مشکلی وجود ندارد.
نفت آبادان هفته آینده در جدالی حساس برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت و مکانی امیدوار است بتواند با عملکردی موفق طی تمرینات باقیمانده تا این دیدار، شانس تقابل با تیم سابق خود را کسب کند و از روحیه و انگیزه زیادی برای این دیدار و جبران بازی با استقلال همراه است.

تگ ها


اخبار روز صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال