سولاری: افتخار من است که با این بازیکنان تمرین می‌کنم

سرمربی رئال مادرید معتقد است دربی مادرید یک بازی تاکتیکی و پر انرژی خواهد بود....

سرمربی رئال مادرید معتقد است دربی مادرید یک بازی تاکتیکی و پر انرژی خواهد بود.

سولاری و شاگردانش که نسبت به چند هفته اخیر وضیعت رو به پیشرفت دارند و نتایج خوبی را نیز کسب کرده اند، امروز به مصاف اتلتیکو مادرید خواهند رفت.
به گزارش مدال، سانتیاگو سولاری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار پاسخگوی سوالات بود:
وضعیت تیم را چطور می‌بینید؟ هر روز سخت تلاش می‌کنیم تا به تعادل برسیم. بازیکنان برایش هر روز تمرین می‌کنند و در هر بازی بهترین عملکردشان را ارائه می‌دهند.
آیا موراتا اگر گل بزند خوشحالی می‌کند؟ احترام به حریف ربطی به بیان احساسات درونی ندارد.
مصدومیت ایسکو در تمرین؟ از ناحیه کمر احساس درد می‌کرد. شرایطش را بررسی می‌کنیم.
پیغام‌های دلارد و ایسکو؟ بازیکن‌ حرفه‌ای باید صدر در صد در خدمت تیم باشد. تیم خوب است. بازیکنان همه خوب تمرین می‌کنند و در خدمت تیم هستند.
شباهت و تفاوت با سیمئونه؟ همیشه مقایسه‌ها وجود دارند. به آنها احترام می‌گذارم. او هم تیمی من در تیم ملی آرژانتین و مربی من در سن لورنزو بوده است. از نظر حرفه‌ای تجربیات خوبی با هم داشتیم. بازی زیبایی خواهد بود. هر دوی ما رقابت را دوست داریم.
پیغام ایسکو در توییتر؟ اوکی (سکوت می‌کند)
کورتوا مقابل تیم سابقش؟ فشار همیشه وجود دارد. ترکیب را اعلام نمی‌کنم. هدفتان از این سوال این بود که من را به دام بیاندازید(می‌خندد)
بیل و آسنسیو؟ سعی می‌کنیم بهتر شویم. مصدومیت‌ها کمتر شده و همه آماده هستند. خوشحالیم که حس خوب به تیم برگشته است. در تمرینات و بازی‌ها بهتر می‌شویم.
اتلتیکو؟ یک بازی تاکتیکی و پر انرژی خواهد بود. سعی می‌کنیم با جدیت فوتبال خودمان را ارائه بدهیم و از ابتدا با تمام قوا ظاهر شویم.
به سوالی که در مورد ایسکو جواب ندادید، پاسخ می‌دهید؟ همیشه در هر کنفرانس به سوالات جواب می‌دهم و در خدمت شما هستم.
ایسکو به اندازه هم‌تیمی‌هایش فرصت داشته؟ فوتبال را تلاش و در خدمت تیم بودن تشکیل می‌دهد. باید در هر تمرین با 100% قوا حاضر شوی. این کاری است که همه باید انجام بدهند.
خستگی ال‌کلاسیکو؟ بازیکنان آماده هستند و افتخاری است که با این بازیکنان تمرین می‌کنم. با جدیت و انگیزه کارمان را می‌کنیم و از هر تمرین و هر بازی لذت می‌بریم.
تعهد؟ همه بازیکنان به تیم فکر می‌کنند. این را در تمرینات و بازی‌ها دیده‌ایم. شرایط خوبی از نظر تیمی داریم. تقویم جذابی پیش‌رو داریم. چالش‌های جذابی پیش‌روی ماست.