سولاری: به دنبال قهرمانی هستیم/ از مودریچ عذرخواهی می‌کنم

سرمربی رئال مادرید پیش از دیدار با لگانس گفت: تیم منسجمی هستند و سعی می کنیم در ضد حملات مراقب آنها باشیم....

 

سرمربی رئال مادرید پیش از دیدار با لگانس گفت: تیم منسجمی هستند و سعی می کنیم در ضد حملات مراقب آنها باشیم.

به گزارش خبرنگار مدال، سولاری در کنفرانس خبری قبل از بازی با لگانس حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

انگیزه تیم برای کوپا
به کوپا به اندازه بقیه تورنمنت‌ها اهمیت می‌دهیم و تفاوتی برای ما ندارد و باید تلاش کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. از اولین لحظه به دنبال برد هستیم. باید مثل بازی با ملیا باشیم. کوپا خیلی زیباست. باید به اولین دقایق بازی‌ها با دقت نگاه کنیم. سعی کردیم با بررسی اشتباهاتمان بهتر شویم. سعی می‌کنیم که در یک سوم پایانی زمین حریفان فرصت طلب‌تر باشیم و به گل برسیم.

شرایط براهیم دیاز
آماده است. از حضور در رئال خوشحال است. انتخاب شماره‌اش برای او درست بوده است! تصور می‌کنم که به کاغذبازی‌های اداری بستگی داشته باشد.

وضعیت مودریچ
لوکا بازیکن باهوشی درون و بیرون زمین است و به همین خاطر توپ طلا را برده است و حریفان را کنار زد او لایقش بود. همه رئالی هستیم و مثل یک تیم تلاش می‌کنیم و با هم مسئولیت‌ها را می‌پذیریم و نهایت تلاش را می‌کنیم.

خرید در ژانویه
آمار مشخص هستند و سعی می‌کنیم از نظر هجومی بهتر شویم. کریستو بازیکن کاستیاست و از او استفاده می‌کنیم. سعی خواهیم کرد که تا جایی که بتوانیم از بازیکنان کاستیا استفاده کنیم. خیلی از بازیکنان جوان بازی کردند و از این حیث سال خوبی بود. گل زدن مشکل‌ترین بخش فوتبال است و سعی می‌کنیم بهتر شویم و طرفداران را به برنابئو بکشانیم.

انگیزه در چمپیونزلیگ و کوپا
سعی می‌کنیم در همه بازی‌ها انرژی بگذاریم. به دنبال قهرمانی هستیم. مهم است که تمرکز داشته باشیم و در یک سوم پایانی دقت بیشتری داشته باشیم.

داور ویدئویی در کوپا
به نظرم قوانین در مورد تکنولوژی باید شفاف‌تر باشد. گاهی به عنوان یک تماشاگر هم کارکرد آن را درک نمی‌کنم. مسلما باید تقویت شود. حرف‌هایم در بازی قبلی انتقاد نبود بلکه دفاع کردن بود که حق من است.

ویژگی مربیگری در رئال
حضور در رئال در هر پستی بی‌نظیر است. همه با تعصب و تعهد کار می‌کنند. می‌بینم که چطور تدارکاتچی‌ها روی آمادگی زمین کار می‌کنند و حس خوبی پیدا می‌کنم چرا که آنها هم مثل بازیکنان با تعصب در خدمت تیم هستند.

تیم لگانس
تیم منسجمی هستند. سعی می‌کنیم مراقب ضد حملاتشان باشیم.

رفتن بیل از استادیوم
این مسائل و اتفاقات را بین خودمان حل می‌کنیم و مربوط به باشگاه است.

مودریچ
به خاطر کلمه گندکاری عذرخواهی کرد. بازیکن باهوشی است. سعی می‌کنیم با هم مشکلات را حل کنیم. باید مقابل دروازه جدیت بیشتری داشته باشیم و در اولین دقایق بازی‌ها تمرکزمان بیشتر باشد.

عدم موفقیت رئال در لالیگا
سعی می‌کنیم که در کوپا که بازی بعدی ماست پیروز شویم.

خریدهای باشگاه
نمی‌توانم سیستم نقل و انتقالات باشگاه را توضیح بدهم. ما کار خودمان را می‌کنیم و سعی داریم تقویت شویم.

تگ ها


فوتبال