سولاری: تا وقتی که باشم تمام توانم را خواهم گذاشت

سولاری به شایعات اخراجش بی‌توجه است و توانش را برای کسب تمامی امتیازات خواهد کرد...

سولاری به شایعات اخراجش بی‌توجه است و توانش را برای کسب تمامی امتیازات خواهد کرد

به عقیده بسیاری این آخرین دیدار رئال مادرید تحت هدایت سولاری بود.

به گزارش مدال، رئال در وضعیتی بحرانی به این بازی رسیده بود و به سه امتیاز، نیاز حیاتی داشت. با این حال احتمالا این پیروزی نیز باعث ماندگار شدن سانتی سولاری روی نیمکت مربیگری نخواهد شد.

سانتیاگو سولاری در پایان بازی گفت: "بازی بسیار دشواری بود. همه بازیکنان به خوبی خودشان را در جریان بازی قرار دادند و از عملکردشان راضی هستم. باید تلاش، انرژی و حرفه‌ای گری آنها را ستایش کرد."

سولاری ادامه داد: "از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتیم و در دقایق اولیه تحت تاثیر حریف قرار گرفتیم. طبیعی بود؛ چون هفته دشواری را پشت سر گذاشته بودیم. وایادولید هم خوب بازی می کرد و همه توانش را برای برد گذاشته بود ولی بازیکنان امشب در بالاترین سطح بودند. امشب گل هایی زدیم که ای کاش در بازی های قبلی هم می زدیم. این همان رئال مادرید است. تیمی متشکل از انسان ها و بازیکنان بزرگ. بازیکنانی که برای نشان باشگاه می جنگند و بالاترین تعهد را به تیم دارند."

آخرین روز مربیگری در رئال: "این شایعات پس از هفته بدی که پشت سر گذاشتیم، طبیعی است. تا روزی که در باشگاه هستم، تمام توانم را می گذارم و تنها تمرکزم روی بازی بعدی خواهد بود. هدف مثل همیشه است؛ کسب تمام امتیازات باقیمانده. در مورد آینده این من نیستم که تصمیم گیری می کنم."