سولاری: در رئال هیچ چیز غیر ممکن نیست/ عشق به تیم برای ما مهم است

تیم رئال مادرید باید در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آژاکس بروند....

تیم رئال مادرید باید در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آژاکس بروند.

سرمربی کهکشانی‌ها معتقد است برای غلبه بر تیم آژاکس باید در سطح تاریخچه رئال به میدان بروند.
به گزارش خبرنگار مدال، سولاری درباره حضور در سیزدهمین چمپیونزلیگ گفت: "این میراثی فراتر از یک چالش است. افتخاری برای همه افرادی است که این جا هستم. سعی می‌کنیم که بخشی از حال و آینده این باشگاه باشیم. سعی می‌کنیم آینده را بسازیم چرا که این باشگاه با افتخار به گذشته اش نگاه می کند اما همیشه باید به آینده نگاه کنیم."
مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا؟ "همیشه مشکل است. مرحله گروهی چمپیونزلیگ سورپرایزهای زیادی را به جایمی گذارد. برای این که صدرنشین گروه شویم باید هر دو بازی را می بردیم و در خار از خانه مقابل ویکتوریا پلزن و رم خوب ظاهر می شدیم که همین کار را کردیم."
دیدار با آژاکس؟ "همیشه به خاطر کارشان در رده‌های پایه آنها را می‌شناختیم. همیشه به جوان‌های با استعداد میدان داده‌اند. سعی می‌کنیم رقابت کنیم. بازی های مشکلی در پیش است. مثل همه مقاطع چمپیونزلیگ. برای غلبه بر آژاکس باید در سطح تاریخچه رئال باشیم."
انگیزه شما و بازیکنان و علاقه به تیم؟ "با عشق به فوتبال و عشق به رقابت می‌توان موفق شد. عشق به رئال، باشگاهمان هم مهم است."
ارتباط شما با بازیکنان؟ "روش های مختلفی وجود دارد. به نظرم همیشه مهم است که یک الگو باشیم."
درباره حضور در چهار چمپیونزلیگ پیاپی بگوئید؟ "در رئال هیچ چیز غیرممکن نیست."
فلسفه فوتبالی؟ "فوتبال ایجادکننده رویا و امید است. حضور در سطح اول رویایی است که از بچگی داشته ام. وقتی بازیکن در دسته اول هستی رویایت قهرمانی لیگ، چمپیونزلیگ یا جام جهانی باشگاه‌هاست. در هر بازی هواداران رویاهایشان بازسازی می شود. گاهی نمی‌توانی به رویاهایت برسی. همیشه این فرصت برایت وجود دارد تا در هر بازی رویای جدیدی داشته باشی."
تاثیرها؟ "ارزش‌های مشخصی در این ورزش وجود دارند یعنی انسانیت، فداکاری و انسجام. تواضع را باید همیشه داشته باشی و ثابت قدم باشی. همیشه باید به حریف ، خودت و تلاش روزمره ات احترام بگذاری. فداکاری همین است. باید متواضع باشی. در فوتبال، استعداد وجود دارد اما همیشه این استعداد باید در خدمت تیم باشد. این سه ارزش کلیدی برای هر فوتبالیستی است."