سولاری: در گلزنی ضعیف بودیم/ بیل شایسته احترام بیشتری است

سولاری معتقد است هواداران باید بیشتر به گرت بیل احترام بگذارند...

سولاری معتقد است هواداران باید بیشتر به گرت بیل احترام بگذارند

سولاری از جنگندگی شاگردانش مقابل بارسلونا رضایت دارد.

به گزارش مدال، رئال برای گرفتن انتقام شکست 0-3 چهارشنبه شب برابر بارسا قرار گرفت و امید داشت فاصله 9 امتیازی در لالیگا را به شش کاهش دهد اما تک گل راکیتیچ در نهایت حکم به پیروزی دوباره آبی اناری ها داد.

سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال در مورد بازی به خبرنگاران گفت: "از هر روشی گلزنی را امتحان کردیم ولی نشد؛ با این حال هرگز تسلیم نشدیم. یک بازی تیمی را ارائه دادیم و جنگیدیم ولی وقتی گل نزنید، قادر به پیروزی هم نخواهید بود. هر کاری که می توانستیم انجام دادیم ولی در تمام کنندگی بی دقت بودیم.

باید نگاه کنیم و ببینیم که در کجاها قابلیت بهتر شدن داریم و به کار ادامه دهیم. فاصله 12 امتیازی با بارسا فاصله زیادی است ولی پاپس نخواهیم کشید. تعهد ما مبارزه تا روزی است که همچنان شانس داریم. چه در لالیگا و چه در لیگ قهرمانان."

سوت های اعتراضی علیه بیل: "معتقدم بیل بازیکن بزرگی برای باشگاه بوده و خدمات زیادی کرده است. او مثل هر بازیکنی شایسته احترام است؛ هرچند هواداران آزاد به انجام هر کاری هستند."

تعویض کروس: "هیچ بازیکنی بی جانشین نیست. با فده والورده سعی کردیم به خط میانی مان هوای تازه تزریق کنیم. جوانان برای حضور در ترکیب اصلی فشار می آورند و فوتبال همین است. کروس تا زمانی که در زمین بود، خوب بازی کرد و سپس والورده را وارد میدان کردم. او جوان است و آینده خوبی خواهد داشت."

ضعف رئال: "قطعاً در تمام کنندگی مشکل داشتیم. در این دو بازی برابر بارسا 20 ضربه به دروازه داشتیم ولی هیچ کدام گل نشدند. بازی امشب برابر بود ولی بازهم در گلزنی ضعف نشان دادیم."