سولاری: دوست دارم مسی به دیدار مقابل ما برسد

سولاری دوست دارد هموطنش در ال‌کلاسیکو حاضر باشد...

سولاری دوست دارد هموطنش در ال‌کلاسیکو حاضر باشد

سانتیاگو سولاری در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر بارسلونا حاضر شد.

به گزارش مدال، رئال مادرید در دیدار دور رفت مرحلۀ نیمه‌نهایی کوپا دل‌ری باید در استادیوم نیوکمپ برابر بارسلونا به میدان برود که در همین راستا، سانتیاگو سولاری سرمربی قوهای سپید در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سولاری در ارتباط با دیدار برابر بارسلونا اظهار داشت: "این دیدار را به نبرد بوکاجونیورز و ریورپلاته تشبیه می‌کنم، چیزی شبیه به نبرد اینترمیلان و آث‌میلان! ما می‌خواهیم تمام جام‌ها را بالای سر ببریم، ما به تورنمنت‌ها نگاه نمی‌کنیم، ما فقط جام‌ها را می‌خواهیم و در هر نبرد برای پیروزی به میدان می‌رویم.

به نظر من هیچ بازیکنی جاودانه نیست و همیشه جانشینی برای آن وجود خواهد داشت، در اینجا هیچکس نمی‌تواند با خیال راحت بگوید که در تیم فیکس است، ما در این بازی بزرگ برای پیروزی به میدان می‌رویم و تا دقیقه نود با ذهنیت مثبت بازی خواهیم کرد و اسیر حواشی نخواهیم شد.

ما تمامی بازیکنان لازم را در اختیار داریم، برای من انتخاب ترکیب اصلی بسیار سخت است و این ماجرا از همین حالا برای من کمی ذهن‌مشغولی ایجاد کرده است، اما از پس آن بر میایم! قلباً علاقمند هستم تا لیونل مسی به این دیدار برسد، ما به حضور یا نبود مسی فکر نمی‌کنیم، او یکی از  جذابیت‌های ال کلاسیکو است."