سولاری: لحظات دردناکی را سپری می‌کنیم/ به خاطر هواداران ناراحتم

سرمربی رئال پس از شکست تیمش مقابل آژاکس گفت: شرایط دشواری است اما رئال قدرتمندتر از همیشه باز خواهد گشت....

سرمربی رئال پس از شکست تیمش مقابل آژاکس گفت: شرایط دشواری است اما رئال قدرتمندتر از همیشه باز خواهد گشت.

رئال مادرید که طی هفته گذشته دو جام را از دست داده بود، دیشب با از یک شکست سنگین مقابل آژاکس لیگ قهرمانان اروپا را نیز از دست داد.

 

به گزارش مدال، سانتیاگو سولاری در کنفرانس خبری پس از این دیدار گفت:
"به خاطر هواداران ناراحتم. در چنین وضعیت دشواری از دقیقه اول ما را به خوبی حمایت کردند اما اوضاع به سود ما پیش نرفت. حذف از تمام جام‌ها در یک هفته بسیار سنگین است و لحظات دردناکی را سپری می‌کنیم."
وی افزود: "قطعا در این بازی غیبت راموس را حس کردیم. او کاپیتان و رهبر تیم است ولی امشب با ما نبود. فصل دشواری را سپری می‌کنیم ولی در چنین وضعیت بدی باید شخصیت خودمان را نشان دهیم. حفظ شخصیت، زمانی که اوضاع به کام است، کار دشواری نیست. در این شرایط ناهنجار باید شجاع بود و تصمیم‌های درست گرفت."
سولاری درباره نظر کارواخال که این فصل را مزخرف خوانده است نیز تاکید کرد: "این بازیکنان در سه سال گذشته فاتح لیگ قهرمانان شده اند ولی امروز به شکل بدی از رقابت‌ها کنار رفتند. بازیکنان همه تلاش خود را کردند ولی نشد. حالا می‌توانید درک کنید که فتح لیگ قهرمانان چه کار دشواری است ولی این بازیکنان سه سال متوالی آن را انجام دادند."
سرمربی کهکشانی در خصوص تصمیم باشگاه با توجه به شرایط تیم تصریح کرد: "در چنین شرایط بس دشواری که سپری می کنیم، باید حداکثر آرامش را داشت و بهترین تصمیم‌ها را گرفت. رئال مهمتر از همه ماست و مطمئن باشید که قدرتمندتر از همیشه باز خواهد گشت."
وی درباره اینکه استعفا می‌دهد یا خیر نیز گفت: "در یک لحظه بزرگ به باشگاه نیامدم که استعفا بدهم."
سانتیاگو درباره اشتباه خود در جریان بازی نیز توضیح داد: "مشکل است. اتفاقات زیادی رخ داد. سخت است که در مورد جزئیات صحبت کنیم. در نیمه اول دو تعویض اجباری داشتیم، توپ را به تیرک زدیم، حریف دقت داشت، داور ویدئویی تاثیر گذاشت و وقتی دو تعویض را اجباری انجام می‌دهی باید در مورد سومی محتاط باشی. بیل در نیمه دوم مصدوم شد و باید تعویض می‌شد...."
او درباره چهار شکست پیاپی در خانه افزود: "باید بقیه ارزیابی کنند. فردا باید تلاش کنیم که بهتر از دیروز باشیم."
سرمربی رئال مادرید درخصوص عادلانه بودن اخراجش  از تیم گفت: "این چیزی نیست که من ارزیابی کنم، تصمیم با باشگاه است."