سولاری: مثل همیشه برای بردن به میدان می‌رویم

سرمربی رئال مادرید پیش از بازی با رئال بتیس گفت: 24بازیکن شانس حضور در بازی را دارند و دوست دارم همه بیشتر بازی کنند ......

سرمربی رئال مادرید پیش از بازی با رئال بتیس گفت: 24بازیکن شانس حضور در بازی را دارند و دوست دارم همه بیشتر بازی کنند. به گزارش خبرنگار مدال، سولاری که با تعداد زیادی از مصدومان به مصاف بتیس خواهد رفت، در کنفرانس خبری پاسخگوی سوالات بود.
بازی با بتیس
مثل همیشه کل تیم برای بردن تلاش می‌کنیم. مصدومان زیادی داریم که سعی می‌کنیم هر چه زودتر آنها را برگردانیم و بتوانیم در بازی‌های بعدی از آنها استفاده کنیم.
تعداد زیاد مصدومان
نمی‌دانم دقیقا مشکل از کجاست. توصیف‌های متفاوتی وجود دارد ولی الان این شرایط هست و باید بتوانیم از بازیکنانی که امکان بازی دارند استفاده کنیم و نتیجه بگیریم.
وضعیت وینیسیوس
نمی‌دانیم به بازی می‌رسد یانه. گروه خوبی داریم. 24 بازیکن داریم. حضور جوان‌ها همیشه برای تیمی که سه سال پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان شده مشکل است. جوان 18 ساله‌ای است که خیلی خوب کار کرده است و عملکرد خوبی داشته.
حضور ایسکو در ترکیب
او خوب است و امیدواریم که همه مصدومان برگردند. هنوز لیست بازی مشخص نیست که ببینیم چه کسی بازی می‌کند باید منتظر باشیم.
24 بازیکن شانس دارند. دوست دارم همه بیشتر بازی کنند. چیدمان لیست مشکل‌ترین بخش کار است چرا که برخی بازیکنان بیرون می‌مانند و چاره‌ای نیست نمی‌توانیم همه را به میدان بفرستیم.
آینده ایسکو در رئال
نمی‌توانم به بازیکنی توضیح بدهم. در اینجا 24 بازیکن دارم. همه بازیکنان تجربه زیادی دارند. 24 بازیکن داریم و در سه تورنمنت حضور داریم. باید مقابل بتیس بازی کنیم و هدفمان بردن برای کاهش اختلاف امتیازات در لالیگاست. روی همه بازیکنان حساب می‌کنیم.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال