سولاری: مقابل آژاکس به قصد پیروزی وارد زمین می‌شویم

سولاری در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با آژاکس شرکت کرد....

سولاری در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با آژاکس شرکت کرد.

سرمربی رئال وجود شایعات اطراف باشگاه را طبیعی می‌داند.

به گزارش مدال، سانتیاگو سولاری سرمربی آرژانتینی رئال مادرید قبل از دیدار برابر آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به نقل از آ.اس، سانتیاگو سولاری گفت:

دیدار برابر آژاکس: "بازی فردا شب (سه شنبه) در لیگ قهرمانان اروپا است و ما می خواهیم پیروز شویم تا به مرحله بعدی صعود کنیم. تیم دارای شخصیت است و با فکر برد به زمین می رویم. استراحت شش روزه آژآکس؟ ما تقویم و برنامه خود را داشتیم که پرفشار بود اما این چیز جدیدی نیست. باشگاه به این چیزها عادت دارد."

صحبت های مودریچ: "من نمی دانم مودریچ چه گفته است. با احترام به کریستیانو رونالدو و عملکردش که همیشه در باشگاه ماندگار است اما همه بازیکنان تلاش می کنند تا بهترین عملکردشان را داشته باشند."

مورینیو: "همیشه برای سرمربیگری در رئال مادرید اسم ها و کاندیدهای زیادی دیده می شود. برای من حتی دیدن اسم جولیا رابرتس هم عادی به نظر می رسد."

محرومیت دو جلسه ای راموس: "برای ما خیلی مهم است. او رهبر تیم ما است اما بازیکنان با تجربه ای داریم تا جای خالی او را پر کنند. بعد از محرومیتش او با ما خواهد بود. در خصوص رای یوفا نسبت به محرومیت راموس هم حرفی نخواهم زد."

امید رئال مادرید فقط به لیگ قهرمانان اروپا: "همچنان به مبارزه در لالیگا هم ادامه می دهیم اما فردا شب در لیگ قهرمانان اروپا بازی داریم و می خواهیم به مرحله بعد صعود کنیم."

فیکس شدن وینیسیوس 18 ساله در تیم ناراحت کننده نیست؟ "او تازه در این فصل به تیم اضافه شده است و خیلی جوان است اما رضایت باشگاه را به دست آورده است. این خبر خوبی می تواند باشد."

حضور بیل در بازی فردا: "همه بازیکنان به جز مارکوس یورنته برای دیدار فردا در دسترس هستند."

صحبت های مودریچ و عدم استفاده از فرصت ها توسط بیل، بنزما، آسنسیو و...: "این تحلیل ها متعلق به شما رسانه ها و کار شم است. من سعی می کنم به بهترین شکل تیم را هدایت کنم."

مارسلو: "هر بازیکنی می تواند فرصت جدیدی داشته باشد  هر بازی هم فرصت جدیدی برای بازیکنان است."