سولاری: هیچکس انتظار این شکست را نداشت

سرمربی کهکشانی ها بعد از باخت تیمش گفت: امروز خوب نبودیم، با رئال واقعی فاصله داشتیم ......

سرمربی کهکشانی ها بعد از باخت تیمش گفت: امروز خوب نبودیم، با رئال واقعی فاصله داشتیم.

به گزارش خبرنگار مدال، رئال که چندین بازی متوالی با سولاری پیروز میدان شده بود امروز باخت سنگین مقابل ایبار را تجربه کرد. سرمربی رئال پس از پایان این دیدار در کنفرانس خبری حضور یافت و گفت:
 امروز خوب نبودیم و باید این را قبول کنیم. باید بیشتر کار کنیم تا اشتباهات مان اصلاح شود. ایبار بسیار خوب کار کرد و باید به این تیم تبریک گفت.

وی افزود: البته که این یک شکست سنگین است و هیچکس هم انتظارش را نداشت. با رئال واقعی فاصله فراوانی داشتیم ولی مطمئن باشید که این شکست جبران خواهد شد و مشکلات مان در زمین قابل حل است با تلاش بیشتر این اتفاقات کمتر اتفاق می افتد.
 
سولاری تاکید کرد: متاسفانه به راحتی گل می خوریم و به خصوص روی ضدحملات حریف، بسیتر ضعیف هستیم. هدف ما این است که بتوانیم بیشتر گل بزنیم و کمتر گل دریافت کنیم. امروز نباید به دنبال مقصر گشت. این شکست متعلق به همه است و همه در آن شریک هستیم.

سرمربی رئال در مورد عملکرد شاگردانش در این بازی تصریح کرد: امروز هیچکدام از بازیکنان کم نگذاشت و همه تلاش خودشان را کردند. ابدا اعتقاد ندارم که کسی کمتر از توانش بازی کرده باشد و کم کاری کرده باشد. زمین ایبار زمین دشواری است و باید قبول کنیم که مبارزه را به حریف باختیم.

سولاری درباره شرایط رختکن پس از بازی با ایبار گفت: طبیعی است که پس از چنین باختی، شرایط رختکن نباید شاد باشد. بازیکنان ناراحتند ولی به شخصه نسبت به آینده خوشبین هستم شرایط تغییر خواهد کرد و روزهای خوب از راه می رسد.

وی درخصوص مصاحبه واران که مشکل رئال را تیمی می داند، افزود: درک می کنم که پس از این شکست، صحبت با خبرنگاران، آن هم بلافاصله پس از بازی و درون زمین، کار ساده ای نیست و ممکن است حرف هایی زده شود که درست نباشند.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال