سولسشایر: تمام تمرکزم روی صعود تیم در جدول رده بندی است

سرمربی موقت و همچنین موفق یونایتد معتقد است؛ رسیدن به رتبه چهارم جدول را به فال نیک باید گرفت و در این راه به کمک کسی متکی نیستند....
سرمربی موقت و همچنین موفق یونایتد معتقد است؛ رسیدن به رتبه چهارم جدول را به فال نیک باید گرفت و در این راه به کمک کسی متکی نیستند.

منچستر یونایتد با هدایت سولسشایر موفق شد دیدار برابر فولام را با کسب سه امتیاز به پایان برساند و روند شکست ناپذیری سرمربی شیاطین سرخ ادامه پیدا کرد.
به گزارش مدال، سولسشایر پس از این دیدار به بی بی سی اسپورت گفت: همیشه ریسک اعمال تغییرات وجود دارد ولی اگر ریسک نکنید، برنده نخواهید شد. باید به بازیکنان اعتماد کنم. حس نکردم بازی کردن هیچ یک از آن‌ها مشکل آفرین باشد. حریف در ۱۰ دقیقه ابتدایی ما را تحت فشار قرار دارد ولی به نظرم پس از زدن گل اول عالی بودیم.
وی در ادامه تاکید کرد: لذت‌بخش‌ترین قسمت کار، کنترل بازی در نیمه دوم بود. می‌توانستیم چهار یا پنج گل بزنیم. نمایش متفاوتی نسبت به بازی با لستر بود پس این هم یک مورد پیشرفت دیگر به شمار می‌رود. می‌خواستیم آندر هررا عقب‌تر بیاید تا بیشتر بر بازی کنترل داشته باشیم. در مورد توانایی‌های هجومی پل اطلاع داشتیم و انصافا عجب ضربه‌ای زد! در مورد گل دوم هم که توانایی‌های آنتونی را می‌دانیم.
سرمربی منچستر یونایتد در خصوص آزاد گذاشتن پوگبا در زمین افزود: من کسی را آزاد نکردم. او بر اساس پتانسیل خود بازی می‌کند. ما در تلاش هستیم تا تیم را به جلو برانیم تا بازیکنان در موقعیتی قرار بگیرند که بتوانند به حریفان آسیب برسانند. پل می‌تواند با توانایی‌های خود این کار را انجام بدهد. با او هم مثل سایر بازیکنان حرف می‌زنم مدیریت کردن بازیکنان یعنی همین. او در حال واکنش نشان دادن به سبک بازی ما است.
سولسشایر تصریح کرد: رسیدن به رتبه چهارم جدول را به فال نیک می‌گیریم ولی چشم به نتایج بازی‌های سایر تیم‌ها ندوخته ایم.
وی در پایان گفت: همیشه نگاه رو به جلو داشته‌ام. از زمان امضای قرارداد با یونایتد به عنوان یک بازیکن، این تیم را دنبال کرده‌ام. ما ترکیب جوان و خوش آتیه‌ای در اختیار داریم. در حال حاضر تمرکزم تنها روی صعود تیم در جدول رده بندی قرار دارد. بگذارید امیدوار باشیم که بتوانیم در این رتبه بمانیم و بالاتر برویم. باید تمام کار را خودمان انجام بدهیم و به کمک کسی متکی نباشیم.