سولسشایر: سانچز شبیه بطری سس کچاپ است!

سرمربی منچستر یونایتد معتقد است که الکسیس سانچز وضعیت گلزنی عجیبی دارد اما بازیکن با استعدادی است....

اخیرا گفته می‌شود که سولسشایر از عملکرد سانچز رضایت ندارد و احتمال خروج بازیکن در پایان فصل از جمع شیاطین سرخ وجود دارد.
به گزارش مدال، اوله سولسشایر وضعیت الکسیس را به بطری سس کچاپ شبیه دانسته و درباره این بازیکن می‌گوید: "وضعيت گلزنى سانچز دقيقاً يكى از آن وضعيت های عجیب و خاص است. مانند بطرى سس كچاپ! زمانى كه سسى از بطرى خارج نمى شود اما زمانى كه سس راهى به بيرون پيدا كند، مقدار زيادى از آن خارج مى شود! فكر مى كنم او بازيكن خوبى است. سانچز بسيار بااستعداد است. البته كه خيلى چيز ها وجود دارد كه مى‌توانيم بر روى آن‌ها صحبت و بحث كنيم. اگر او بتواند گلزنى كند، مطمئن هستم كه اعتماد به نفسش آزاد خواهد شد."
وی در ادامه افزود: "وضعيت اين است كه هست. زمانى كه شما در بازه‌هايى قرار مى‌گيريد كه نمايش هايتان در حد استانداردهاى هميشگى‌تان نيست، و ما مى‌دانيم كه بازيكن‌هاى بسيار بسيار خوبى وجود دارند. اين وضعيت، يكى از همان وضعيت هاست و مطمئنم زمانى كه سانچز گلزنى كند، اوضاعش رو به راه مى شود."
سولسشایر تاکید کرد: "سانچز سى ساله است اما همچنان مى‌تواند براى سال‌هاى زيادى بازى كند. الكسيس براى يك سال است كه در منچستر يونايتد حضور دارد و من تنها براى دو ماه؛ كه در اين مدت هم مشكلات مصدوميت گريبان‌گير الكسيس بود. پس بى انصافى است كه از او بخواهيم بلافاصله نمايش‌هاى خارق العاده اى از خودش به نمايش بگذارد."
سرمربی منچستر یونایتد درباره وضعیت تیمش پس از شکست برابر پاری‌سن ژرمن نیز گفت: "ما هميشه در مسير منتهى به آخر فصل خوب كار كرده‌ايم. بازيكنان پس از شكست برابر پارى‌سن ژرمن كمى ناخوش شدند، شايد يك تلنگرى از واقعيت بود. مطمئناً سرهاى زيادى رو به پايين است، غرور آن‌ها صدمه ديده است. اما من مطمئنم كه به زودی به روال عادى بازخواهند گشت.
ما در دور قبل جام حذفى و بدون آنتونى و رشفورد آرسنال را شكست داديم و اكنون آنتونى و جسى را در اختيار نداريم. اما مطمئنم كه با شرایط خوب به مصاف حريف مى‌رويم."

تگ ها


الکسیس سانچز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال