سولسشایر: ضد حمله، سبک کلاسیک یونایتد است

سرمربی موقت یونایتد معتقد است تیم سرحال و آماده‌ای دارد...

سرمربی موقت یونایتد معتقد است تیم سرحال و آماده‌ای دارد

سولسشایر پس از کسب سه امتیاز در مقابل آرسنال به تمجید از شاگردانش پرداخت.
به گزارش خبرنگار مدال، اوله سولسشایر در 8 بازی که روی نیمکت منچستر یونایتد نشسته موفق به کسب تمامی امتیازات شده و برنده از زمین خارج شده است. او این بار پس از به توپ بستن توپچی‌ها گفت:
"پیشروی و موفقیت در کاپ فوق العاده است. این بازی یکی از سخت‌ترین بازی‌هایی بود که می‌توانست نصیب ما شود. از زمان آمدنم به تیم، برای انتخاب ترکیب سر درد داشته‌ام چون ترکیب‌مان پر از بازیکنان خوب است و این انتخاب را سخت‌تر می کند. انتخاب تاکتیک‌ها و بازیکنان درست، وظیفه ماست. با توجه به بازی‌های بزرگ پیش رو، باید به برخی از نفرات استراحت بدهیم. اما تیم سرحالی داریم و آماده هستیم که در ادامه راه نیز عملکرد خوبی نمایش دهیم."
 سرمربی شیاطین سرخ افزود: "در این بازی بیشتر مثل یک تیم درست و حسابی و منظم بودیم. سازمان یافته‌تر به نظر می‌رسیدیم و تلاش زیادی در دفاع کردن و ضد حملات به خرج دادیم. ضد حمله زدن، سبکی کلاسیک در منچستریونایتد است. با وین رونی، کریستیانو رونالدو و جی سونگ پارک، در طول سالیان گل‌های زیادی مقابل آرسنال زدیم."
 سولسشر تاکید کرد: "امروز گام رو به جلوی بزرگی برای ما بود و از تیم راضی هستم. نسبت به بازی با تاتنهام پیشرفت زیادی داشتیم و دقت بیشتری در شوت زدن و دفاع کردن داشتیم. هیجان زده شدن و حرف زدن در مورد آینده بسیار راحت است ولی تنها باید به تلاش ادامه بدهیم و به فکر بازی بعدی باشیم. باید خیلی تلاش می‌کردیم. نگرش و کوشش تیم خیلی اهمیت داشت. در اواخر بازی، کار راحتی داشتیم ولی در تمام طول بازی این طور نبود و حریف آسانی مقابل ما قرار نداشت و ما را به زحمت می‌انداخت."