سولسشایر پس از عقد قرارداد با منچستریونایتد: رؤیای همیشگی‌ام محقق شد

سرمربی نروژی شیاطین سرخ تبدیل شدن به سرمربی جانشین قطعی ژوزه مورینیو را تحقق یک آرزو برای خود دانست....

سرمربی نروژی شیاطین سرخ تبدیل شدن به سرمربی جانشین قطعی ژوزه مورینیو را تحقق یک آرزو برای خود دانست.

 باشگاه منچستریونایتد مزد زحمات و نتایج خوب اولگنار سولسشایر در 4 ماه کاری او به عنوان جانشین موقت ژوزه مورینیو را با عقد قراردادی سه ساله با این مرد نروژی داد.

به گزارش مدال، سولسشایر پس از عقد این قرارداد به سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت: از روی که من وارد منچستریونایتد شدم، در این باشگاه خاص احساسی داشته‌ام، انگار در خانه‌ام بوده‌ام. بازی در منچستر برایم یک افتخار بود و حالا بازگشت به این تیم و کار در آن به عنوان سرمربی افتخاری دیگر.

سولسشایر ادامه داد: چند ماه اخیر برای من تجربه فوق‌العاده‌ای بوده است و من می‌خواهم از تمام مربیان، بازیکنان و اعضای کادر فنی بابت کاری که تا کنون انجام داده‌ایم تشکر کنم. من یونایتد باشگاهی است که مربیگری در آن همیشه رؤیای من بود و الان که این فرصت فراهم شده تا به صورت بلند مدت سرمربی این تیم باشم، احساس فراتر از هیجان دارم و امیدوارم که بتوانم این روند کسب موفقیت را برای هواداران‌ فوق‌العاده‌مان که لیاقتش را دارند، ادامه دهم.

منچستریونایتد از ماه دسامبر که سولسشایر را به عنوان جانشین ژوزه مورینیوی اخراجی منصوب کرد، نه تنها به 4 تیم بالای جدول نزدیک و به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار شده بلکه با غلبه بر پاری‌سن‌ژرمن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافت.