سولسشر اخراج شود؛ انتخابش از اول هم اشتباه بود

هافبک سابق تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد معتقد است سران باشگاه نباید از ابتدا هم اوله گنار سولسشر را به عنوان سرمربی انتخاب می کردند....

به گزارش "ورزش سه"، شکست ۵-۰ منچستریونایتد مقابل لیورپول در دربی یکشنبه شب گذشته، نه از نظر هواداران و نه هیئت مدیره خوشایند نبود، اما طبق گزارش ها مدیران مایلند به اوله گنار سولسشر فرصتی دوباره بدهند تا در دو بازی بعدی مقابل تاتنهام و آتالانتا کار را جبران کند.

شیاطین سرخ پنج بازی از ۹ دیدار اخیر خود را در تمامی رقابت‌ها باخته‌اند. با این حال تنها دلیل انتقاد از سولسشر نتایج ضعیف یونایتد نیست زیرا این انتقاد وجود دارد که تیم او در ارائه نمایش خوب و زیبا نیز ناتوان است.

براساس گزارش هایی که در انگلیس منتشر شده، به نظر می‌رسد که کسب نتیجه خوب و مشخصا پیروزی در دو مسابقه حساس هفته آینده برابر تاتنهام در لیگ برتر و آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا می تواند تا حدودی اوله گنار سولسشر را از خطر اخراج دور کند.

پلی اینس ستاره سابق منچستریونایتد که چند سالی برای لیورپول هم به میدان رفت، در مورد سولسشر عقیده ای دیگر دارد و می گوید انتخاب او از اول هم اشتباه بود.

اینس به کانال یوتیوب "United Stand" گفت:« نمی توان مربی ای برای یونایتد انتخاب کرد که در تجربیات قبلی اش پس از نابود کردن کاردیف، راهی مولده نروژ شد. چنین کسی نمی تواند منتظر هدایت تیمی بزرگ مثل یونایتد باشد و با چنین دستیارانی هرگز قادر به رقابت با بزرگان نخواهد بود. او از ابتدا اشتباهی بود و برای اخراجش نیز نباید تردید کرد.»

تگ ها


اوله گونار سولسشر پل اینس منچستر یونایتد