سولسشر: از دیدار مقابل وستهام جان سالم به در بردیم

سولسشر از پیروزی مقابل چکش‌ها خوشحال است...

سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی ۲-۱ مقابل وستهام، از برنامه بازی های تیمش ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش مدال، شیاطین سرخ امشب موفق شدند با دو گل پل پوگبا از روی نقطه پنالتی، وستهام را شکست بدهند؛ هرچند گل فیلیپه اندرسون در ابتدای نیمه دوم، باعث شده بود تا منچستریونایتد برای رسیدن به سه امتیاز به دردسر بیفتد.

با توجه به در پیش بودن دیدار برگشت مقابل بارسلونا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، سولسشر به چند بازیکن تیمش در این دیدار استراحت داد و او معتقد است که برنامه ریزی بازی های منچستریونایتد، کار را برای آنها دشوار کرده است.

او به خبرنگاران گفت: "ما از این بازی جان سالم به در بردیم و من از این بابت خوشحالم. می دانستم بازی راحتی نیست زیرا ما چهارشنبه بازی کردیم و چند تغییر داشتیم. آنها شایسته زدن گل های بیشتری بودند اما ما دروازه بان خوبی داریم.

ما یک بازی دیگر سه شنبه شب داریم که شاید در ذهن بازیکنان بود اما نمی دانم چرا ما چهارشنبه قبل بازی کردیم و باید سه شنبه بعد هم بازی کنیم. این شکایت کوچک من از یوفاست.

ما به تازگی دو بازی خارج از خانه داشتیم که خیلی خوب بازی کردیم اما به آنچه شایسته اش بودیم، نرسیدیم اما در دو دیدار خانگی اخیر مقابل واتفورد و وستهام، شاید به پیروزی هایی رسیدیم که شایستگی اش را نداشتیم؛ بنابراین در طول فصل، شرایط خود به خود به تعادل می رسد."

تگ ها


وستهام منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال