سولسشر: از نتیجه ناامیدم اما لایق شکست نبودیم

سرمربی یونایتد از شکست مقابل آرسنال ناراحت است...

سرمربی یونایتد از شکست مقابل آرسنال ناراحت است

سولسشر، داوید دخیا را مقصر شکست مقابل آرسنال نمی‌داند.

به گزارش مدال، پس از شکست ۲-۰ منچستریونایتد مقابل آرسنال، اوله گونار سولسشر از شروع تیمش رضایت نداشت.

به نقل از BBC، سولسشر در ارزیابی خود از مسابقه گفت:

"از نتیجه ناامید هستیم ولی اگر به عملکردمان نگاه کنید، نمی‌توانید بگویید که لایق باختن بودیم. عملکرد تیم خوب بود ولی نتیجه ناراحت کننده بود. شروع کندی داشتیم که شاید نتیجه مسابقه چهارشنبه شب بود ولی فرصت ساختیم و وقتی حریف به گل اول دست یافت، بازی عوض شد. امروز در مقایسه با مسابقه‌ای که در جام حذفی (مقابل آرسنال) داشتیم، فرصت‌های خیلی بیشتری ساختیم. گاهی چنین اتفاقاتی می‌افتد. دو بار به دیرک دروازه زدیم و پنج موقعیت جدی داشتیم. در دقایق پایانی باید حریف را تحت فشار می‌گذاشتیم ولی واقعا مهیای این کار نبودیم و امروز یکی از آن‌ روزهایی بود که باید فراموش کرد. قرار است در مرحله یک چهارم نهایی (جام حذفی) با وولورهمپتون بازی کنیم و نگاه ما باید به آن بازی بزرگ باشد.

اوضاع تا الان فوق العاده بوده است اما امروز در پایین‌ترین سطح قرار داشتیم چون باختیم و شانس تحت فشار گذاشتن تاتنهام را از دست دادیم. در بازی‌هایی برنده شدیم که شایستگی برد را نداشتیم و امروز در مسابقه‌ای شکست خوردیم که لایق باختن در آن نبودیم."

درباره گل ابتدایی توسط گرانیت ژاکا

"داوید (دخیا) هر بار که گل بخورد، ناراحت می‌شود. یکی از آن کات‌های برزیلی بود. حرکت توپ خیلی عجیب بود و انگار می‌خواست به سمت چپ داوید برود ولی تغییر مسیر داد. در هر صورت ما طی ۳۰ دقیقه ابتدایی خیلی کند بودیم و هرگز حریف را تحت فشار قرار ندادیم."

در خصوص پنالتی اعلام شده

"داور پس از دیدن آن صحنه ناراحت خواهد شد چون به باور من پنالتی نبود."