سولسشر: باید فرصت‌طلب‌تر باشیم/ بازیکنان کم‌کاری نمی‌کنند

اوله گونار سولسشر معتقد است که بازیکنانش در زمین کم‌کاری نمی‌کنند اما باید بیشتر از قبل قدر فرصت‌های به دست آمده را بدانند...

اوله گونار سولسشر معتقد است که بازیکنانش در زمین کم‌کاری نمی‌کنند اما باید بیشتر از قبل قدر فرصت‌های به دست آمده را بدانند

به گزارش خبرنگار مدال، منچستریونایتد با کسب تساوی ۱-۱ خانگی مقابل آرسنال ۹ امتیازی شد تا ضعیف‌ترین شروع آنها در تاریخ لیگ برتر رقم بخورد. اوله گونار سولسشر سرمربی یونایتد که در هفته‌های اخیر، انتقادات زیادی را متوجه خود و تیمش دیده، در پایان این بازی به خبرنگاران گفت:

"این چندمین باری است که ما از حریف پیش می‌افتیم، اما نمی‌توانیم گل‌های بعدی را به ثمر رسانده و در نهایت گل می‌خوریم و امتیازات بازی را به راحتی از دست می‌دهیم. ما باید فرصت‌طلب‌تر باشیم و از اشتباهات خود درس بگیریم. درست است که روی اشتباه مدافعین گل بدی دریافت کردیم اما همین برای آنها درس مهمی خواهد بود. اوبامیانگ تاکنون ۷ گل در لیگ برتر زده و نشان داده که تا چه حد خطرناک است. مدافعین ما آفساید را پر کرده بودند و او با تیزچنگی دروازه ما را گشود. در نیمه دوم ما سرعت کافی را در بازی نداشتیم اما هرگز نباید بازیکنان را به کم‌کاری متهم کرد. ما هر روز می‌بینیم که آنها چقدر زحمت می‌کشند. در اواخر بازی اکثر بازیکنان را به جلو فرستادم زیرا معتقد بودم که هنوز هم می‌توانیم گلزنی کنیم. از اینکه با وجود فرصت‌های متعدد، نتوانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم بسیار ناراحت هستم."

سولسشر همچنین معتقد است که داور باید یک پنالتی برای آنها اعلام می‌کرد.

"گاهی داوران وقتی مطمئن نیستند، بازی را نگه داشته و صحنه را بررسی می‌کنند. من و بسیاری از هواداران دیدیم که آن صحنه پنالتی بود اما داور حتی نخواست تا صحنه را باز‌بینی کند."

اخبار مرتبط:

بدترین شروع منچستریونایتد در تاریخ لیگ برتر!

منچستریونایتد ۱ - ۱ آرسنال؛ عدالت به سبک VAR

تگ ها


اوله گونار سولسشر شیاطین سرخ ورزشگاه اولدترافورد فوتبال جهان سرمربی نروژی فوتبال