سولسشر: برای پیروزی باید به فکر گل‌های بیشتر باشیم

اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی منچستریونایتد، معتقد است تیمش مقابل ساوتهمپتون مستحق پیروزی بوده است...

به گزارش مدال، بعد از پیروزی پرگل هفته اول مقابل چلسی، بسیاری معتقد بودند می‌توان منچستریونایتد را نیز در بین مدعیان قهرمان این فصل لیگ برتر قلمداد کرد. اما سه تساوی متوالی در هفته آتی بعد باعث از دست رفتن امتیازات مهمی در ابتدای فصل شد و سولسشر مدعی شد تیمش در این سه هفته بهتر از دیدار مقابل چلسی بازی کرده است.

اوله گونار سولسشر گفت: "ما بازی را خوب شروع کردیم و دقیقاً شرایط به همان شکلی که می‌خواستیم پیش رفت و این دقیقا همان زمانی است که شما باید بازی را تمام کرده و گل دوم و سوم را به ثمر برسانید.

آنها مجبورند فشار بیاورند و فضای زیادی در زمین وجود داشت اما ما اگرچه شانس‌های زیادی ایجاد می‌کنیم، به اندازه کافی از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم. نکته عجیب در مورد این سه بازی این است که ما نمایش بهتری نسبت به بازی اول مقابل چلسی در این بازی‌ها ارائه دادیم.

در دیدار مقابل چلسی آنها فشار زیادی به ما وارد کرده، ما را عقب راندند و ضد حمله زیادی روی دروازه ما صورت گرفت. اما در سه بازی اخیر ما تیم برتر زمین بوده، شانس‌های زیادی ایجاد می‌کنیم و فقط در مقابل دروازه به اندازه کافی از موقعیت‌های خود بهره نبرده‌ایم. ما در این بازی‌ها پنالتی و موقعیت‌های خوبی از دست داده‌‌ایم و امروز نیز باید پیروز می‌شدیم."

اخبار مرتبط:

منچستریونایتد ۱ - ۱ ساوتهمپتون؛ تساوی شیاطین سرخ مقابل ارتش ۱۰ نفره

تگ ها


اوله گونار سولسشر شیاطین سرخ فوتبال جهان ساوت‌همپتون منچستر یونایتد ساوت‌همپتون-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال