سولسشر: بعضی بازیکنان جایی در یونایتد نخواهند داشت

سولسشر بازیکنان منچستریونایتد را تهدید کرد...

سرمربی جوان یونایتد، نسبت به عملکرد شاگردانش مقابل اورتون انتقاد کرد.

به گزارش مدال، یونایتد امروز با 4 گل مغلوب اورتون شده و یکی از سنگین ترین شکست های خود در تاریخ لیگ برتر را پذیرفت. سولسشر ضمن عذرخواهی از هواداران تاکید کرد بخشی از این بازیکنان در برنامه های آتی او در یونایتد جایی ندارند.

سولسشر گفت: "ما باید از طرفداران یونایتد عذرخواهی کنیم زیرا آنها هرچند فوق العاده بودند اما عملکرد ما به اندازه که باید خوب نبود. این عذرخواهی از سوی من و بازیکنانم است و توصیف این شرایط دشوار است زیرا عملکرد ما خیلی ضعیف بود.

نمی توانم برای شروع پیش فصل صبر کنم. در چهارشنبه شب باید در اولدترافورد به مصاف منچسترسیتی برویم و این دیدار بزرگترین انگیزه ای است که ما می توانیم داشته باشیم.

آیا بازیکنانم نسبت به نتایج این فصل بی اهمیت هستند؟ نمی دانم، باید از خود آنها سوال کنید اما من نمی توانم کل بازیکنان ترکیب خود را عوض کنم. عجیب نیست که آمار اورتون در این دیدار بهتر از ما بوده و شما باید برای پیروز شدن در فوتبال همه وجود خود را در میدان بگذارید.

در فوتبال مانند زندگی، همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند و ما باید شرایط را از بد به خوب تغییر دهیم. وقتی در تیمی مانند یونایتد بازی می کنید باید بدانید در چه تیمی هستید و من می خواهم بازیکنانم سخت کوش ترین بازیکنان لیگ برتر باشند. من در یونایتد موفق خواهم شد و بازیکنانی وجود دارند که قرار نیست بخشی از این موفقیت باشند."

تگ ها


منچستر یونایتد اورتون لیگ برتر فوتبال