سولسشر: به خاطر بازگشت هواداران مساوی کردیم!

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، پس از تساوی برابر فولام در اولدترافورد این نتیجه را زنگ خطری برای بازی فینال لیگ اروپا دانست....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته و در بازگشت تماشاگران به اولدترافورد پس از بیش از ۴۰۰ روز، منچستریونایتد برابر فولام که در پایان فصل به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد به تساوی ۱-۱ دست یافت و  را زنگ خطری پیشاپیش فینال رقابت های لیگ اروپا نامید.

اولدترافورد پس از ۴۳۶ روز گذشته میزبان ۱۰۰۰۰ هوادار یونایتد بود که ضمن لذت بردن از بازگشت به ورزشگاه، همچنان به ابراز احساسات خود درباره گلیزرها، مالکان یونایتد، پرداختند و باز هم خواهان رفتن آنها شدند.

ادینسون کاوانی در نخستین بازی خود برابر هواداران یونایتد در دقیقه ۱۵ بازی با ضربه ای خیره کننده از ۴۰ متری دروازه فولام را باز کرد تا خوش‌آمد گرمی به منچستری های حاضر روی سکوها بگوید، اما شیاطین سرخ نتوانستند این برتری خود را به پیروزی تبدیل کنند و جو برایان در دقیقه ۷۶ دروازه یونایتد را باز کرد تا دو تیم در پایان به تساوی ۱-۱ رضایت دهند.

اوله گنار سولسشر پس از پایان بازی گفت: "همهمه، انرژی، جو ورزشگاه واقعا جادویی بود. بازگشت دوباره تماشاگران به ورزشگاه فوق العاده بود. در همان گرم کردن هم همهمه موجود در ورزشگاه ناشی از حرف زدن مردم با هم را حس می کردی و این چیزی بود که ما از دست داده بودیم و کم داشتیم.

شاید این بخشی از دلیلی بود که ما به این شکل بازی کردیم چرا که من فکر می کنم ما گاهی زیادی برای سرگرم کردن هواداران در این بازی تلاش کردیم.

کلی تصمیمات سخت گرفتیم به جای تصمیمات آسان و ساده. تصمیم گرفتیم که از راه سختش بازی کنیم، همان که بهتر به نظر می رسد و این برای ما در مواقعی گران تمام شد. تجربه خوبی بود."

سولسشر امیدوار بود که با پیروزی در این بازی، پیشاپیش فینال لیگ اروپا برابر ویارئال در چهارشنبه آینده، رده دوم در لیگ برتر را برای خود و شاگردانش قطعی کند، اما آنها پس از دو شکست پیاپی خانگی در این بازی نیز به تساوی رضایت دادند.

سولسشر افزود: "ما نیاز داریم که باربر ویارئال بهتر از این سه بازی گذشته‌مان بازی کنیم. اما فکر می کنم که شما هم بارها شاهد بوده اید که وقتی ما یک گوشه گیر می افتیم، وقتی می بازیم، وقتی از ما انتقاد شده است، همیشه توانسته ایم به یکدیگر بچسبیم و به اوج برگردیم.

به نظرم این ممکن است زنگ خطری برای ما باشد تا به خودمان بیاییم چرا که تلاش کردیم که کارهای شیک و فوق العاده و تماشاگرپسند انجام دهیم. این راه و رسم ما نیست. ما باید بیش از اینها کارآمد باشیم.

به کاوانی نگاهی بیندازید، ببینید او چطور بازی کرد. تک تک ما باید به او نگاه کنیم. تکل ها، دویدن ها، گل های کاوانی هیچ کدام نمایشی و زیاده‌روی نیست. و ما نمی توانیم در فوتبال زیاده‌روی داشته باشیم."

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد