سولسشر به دنبال شکار یک روباه دیگر

اوله‌گونار سولسشر که روز گذشته شکست تلخی را در مقابل کریستال‌پالاس متحمل شد، برای تقویت تیم تحت رهبری‌اش به دنبال جذب هافبک خلاق لسترسیتی است....

به گزارش مدال؛ «اوله‌گونار سولسشر» سرمربی منچستریونایتد برای تقویت خط هافبک خود به دنبال هافبک خلاق و مستعد لسترسیتی است و به همین منظور از مسئولان باشگاه درخواست کرده تا در ژانویه برای جذب «جیمز مدیسون» هافبک خلاق لسترسیتی اقدام کنند.

شیاطین سرخ که در تابستان توانستند «هری مگوایر» را از روباه‌ها شکار کنند حالا به دنبال دیگر ستاره ورزشگاه کینگ‌پاور هستند و طبق گفته «میرر»، سرخ‌های شهر منچستر به درخواست سرمربی این تیم عزم خود را جزم کرده‌اند تا در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی هافبک 22 ساله را به ورزشگاه «اولدترافورد» بیاورند.

این هافبک انگلیسی که تابستان گذشته با مبلغ 20 میلیون پوند از نوریچ راهی لستر شد، در این مدت توانسته نظرات را به خود جلب کند و هفته به هفته عملکرد چشمگیری ارائه دهد. ضمن اینکه هافبک مدنظر شیاطین سرخ این روزها توجه «گرت ساوتگیت» را نیز به خود جلب کرده؛ سرمربی سه شیرها که از نزدیک شاهد عملکرد او در پیروزی 2 بر یک لسترسیتی برابر شفیلدیونایتد بود، قصد دارد از او برای دیدار برابر بلغارستان و کوزوو در مقدماتی جام ملت‌های اروپا دعوت کند.

منچستریونایتد با سولسشر به دنبال اضافه کردن بازیکنان مستعد بریتانیایی به ترکیب خود است و پس از جذب مگوایر، «وان بیساکا» و «دنیل جیمز» حالا می‌خواهند در زمستان «جیمز مدیسون» را نیز به ترکیب خود اضافه کنند.

بیشتر بخوانید:

توهین‌های نژادپرستانه تمامی ندارد؛ این بار رشفورد قربانی شد

تگ ها


جیمز مدیسون مدیسون منچستریونایتد شیاطین سرخ روباه‌ها اوله گونار سولسشر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات جیمز مادیسون منچستر یونایتد لستر سیتی لیگ برتر فوتبال