سولسشر تایید کرد؛ ستاره انگلیسی در یونایتد می‌ماند

تایید اوله گنار سولسشر، ستاره انگلیسی منچستریونایتد یعنی جسی لینگارد در برنامه‌های فصل آینده این تیم جای دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جسی لینگارد بعد از چند فصل بازی کردن در منچستریونایتد، در فصول پایانی کمتر در ترکیب ثابت قرار می گرفت و سال گذشته نیز تقریبا به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده بود. همچنین عملکرد او با انتقادات فراوانی روبرو بود و بسیاری اعتقاد داشتند که این بازیکن در حد و اندازه های تیمی مثل منچستر یونایتد نیست.

همه این مسائل نهایتاً باعث شد که ستاره انگلیسی از جمع شیاطین سرخ جدا شود؛ جایی که او در تابستان گذشته با قراردادی قرضی از یونایتد به وستهام پیوست و طی مدت زمان کوتاه حضور خود در این تیم نمایش های فوق العاده ای در جمع شاگردان دیوید مویس ارائه داد تا فصل برای لینگارد با آمار قابل توجه ۹ گل و ۴ پاس گل در ۱۶ بازی با پایان برسد.

اما با تمام شدن قرارداد قرضی جسی لینگارد با وستهام، او دوباره به منچستر یونایتد بازگشته و در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون جدایی احتمالی مجدد این بازیکن از جمع شیاطین سرخ وجود داشته است؛ موضوعی که اوله گنار سولسشر بعد از بازی دوستانه امروز تیمش مقابل دربی کانتی آن را رد کرد و گفت: "او با فرم کاملا آماده به منچستریونایتد بازگشته و قصد دارد برای به دست آوردن جایگاه خود بجنگد. او در هفته‌های پایانی فصل گذشته لینگارد واقعی را به نمایش گذاشت و اکنون در برنامه‌های ما جای دارد."

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ جسی لینگارد اوله گونار سولسشر نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال