سولسشر:تعطیلات ملی دوست داشتنی نیستند/به چیزی که شایسته ما بود نرسیدیم

سرمربی یونایتد معتقد است که بازیکنان تیم ولورهمپتون عملکرد خوبی دارند و در سطح بالایی از فوتبال قرار گرفته‌اند....

سرمربی یونایتد معتقد است که بازیکنان تیم ولورهمپتون عملکرد خوبی دارند و در سطح بالایی از فوتبال قرار گرفته‌اند.

اوله سولسشر مصدومان زیادی در تیم دارد اما امیدوار است که آن‌ها هرچه زودتر به تیم ملحق شوند و انتخاب سرمربی برای بازیکنان راحت‌تر صورت بگیرد.
به گزاش مدال، سولسشر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با ولورهمپتون پاسخگوی سوالات بود:
درباره آخرین وضعیت تیم و بازیکنان مصدوم:
«هنوز یکسری بازیکنان در حال بازگشت (از مصدومیت) هستند. آن‌ها این هفته بهتر تمرین کردند. جسی (لینگارد) و آندر (هررا) تمرین کردند. روملو از ناحیه پا درد داشت و بنابراین امروز وضعیت او ارزیابی خواهد شد تا ببینیم می‌تواند به تیم ملحق شود. فیل جونز هم برگشته است و بنابراین قوی‌تر به نظر می‌رسیم. میسون (گرینوود) به دلیل بیماری، این هفته تمرین نکرد. شاید امروز تمرین کند. اجازه بدهید ببینیم چه پیش می‌آید.»
قرعه کشی لیگ قهرمانان:
«بدون شک بابت صعود در این رقابت‌ها خوشحال هستیم. واقعا برایم فرقی ندارد با چه حریفی رو به رو شویم چون اگر قرار است برنده شویم، کار سختی پیش رو خواهیم داشت.»
کیفیت لیگ برتر با توجه به صعود نمایندگان انگلیس در رقابت‌های اروپایی:
«باید ستایش شود. این نشان از کیفیت تیم‌ها دارد و این طور نیست که هیچ یک از ما حریفان آسانی داشتیم. نمایندگان لیگ برتر با حذف کردن دورتموند، بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن، پیام خود را به گوش رقبا رساندند.»
رویارویی با وولورهمپتون:
«فصل گذشته با عملکرد خود همه را تحت تاثیر قرار دادند. آن‌ها برنامه مشخصی داشتند و به جای جذب بازیکنانی از چمپیونشیپ، سراغ بازیکنانی بالاتر از آن سطح رفتند و حالا می‌بینیم که در رده هفتم جدول قرار دارند. آن‌ها به سبک بازی خود اعتماد دارند و مقابل چلسی فوق‌العاده خوب دفاع کردند. اما در بازی‌های خانگی با قدرت پاس‌کاری بالای خود، رقبا را تحت فشار می‌گذارند.»
در مورد وضعیت سه ماه گذشته منچستریونایتد:
«خوب کار کرده‌ایم و توانستیم خودمان را به جمع چهار تیم برتر لیگ برسانیم. هم در جام حذفی و هم در لیگ قهرمانان، در یک چهارم نهایی حضور داریم. روند خوبی داریم البته نه به اندازه بمب سهمگینی که رییس سابقا از آن حرف می‌زد ولی اوضاع خوب است. با رسیدن به ماه آوریل و می، منچستریونایتد تمرکزش را روی فتح جام‌ها قرار می‌دهد و این کاری است که همیشه انجام داده‌ایم.»
آیا از برنامه خود جلو هستید؟
«برنامه زمانی نداشتم. این فرصت را داشتم تا ماه می هر کاری که می‌توانم در رابطه با تیم، سبک بازی و روحیه آن انجام بدهم. اوضاع خوب پیش رفته است اما گاهی فوتبال شما را غافلگیر می‌کند و در صورت این که بتوانیم به نیمه نهایی جام حذفی برسیم، آنگاه می‌توانم چند روز خوب را در خانه سپری کنم.»
وضعیت الکسیس سانچز:
«یکشنبه بر می‌گردد. هنوز به تمرینات روی چمن برنگشته است. به دیدار دوستانش در بارسلونا رفت. هنوز چند هفته‌ای غایب است و شاید در حوالی بازی با اورتون، سیتی و چلسی به تیم ملحق شود.»
اطمینان از بازگشت سانچز به فرم ایده‌ آل؟
«بله، امیدوارم. هرگز نمی‌توان صد در صد اطمینان داشت ولی الکسیس پسر با اراده‌ای است. او فوتبال را دوست دارد و تمام تلاشش را برای نشان دادن بهترین عملکردش به کار می‌گیرد.»
یادگیری از شکست:
«همیشه بر اساس نتایج قضاوت می‌شوید ولی ما بازی خوبی مقابل آرسنال انجام دادیم. در گذشته خیلی بدتر از این‌ها هم بازی کرده‌ایم و برنده شدیم. این مورد عجیبی است و یک سرمربی می‌تواند با دیدی فراتر از نتیجه بگوید که عملکرد خوبی داشتیم ولی به چیزی که شایسته آن بودیم، دست نیافتیم. واقعا بازی با آرسنال عجیب بود و بابت نتیجه آن خیلی ناراحت هستم و بیش از هر چیزی برای من دردآور است. اما نمی‌توان با دیدن این نمایش‌ها گفت که مزخرف بازی کردیم چون این طور نبود. واقعیت این است که خوب بازی کردیم.»
تعطیلات ملی:
«دوست داشتنی نیست. به خانه (نروژ) بر می‌گردم و یا همراه خانواده‌ام به جای دیگری می‌روم. بازیکنانی که مصدوم هستند، باید برای رسیدن به آمادگی به سختی تمرین کنند. آن‌هایی هم که خیلی بازی کرده‌اند، باید برای تیم‌های ملی خود به میدان بروند.»
جدایی اسکولز از اولدهام:
«احتمالا دلایل خاص خودش را برای جدایی داشت. باید از خودش سوال کنید. اگر بخواهد به اینجا بیاید و با بازیکنان گپ و گفتی داشته باشد، از او استقبال می‌کنیم. کارش نگرفت و به هر حال عالم مربیگری همین است.»