سولسشر تهدید کرد؛ نیمی از بازیکنان به فکر تیم جدید باشند!

سرمربی منچستر یونایتد شاگردان خود را تهدید به فروش کرد...

پس از شکست شیاطین سرخ در خانه مقابل کاردیف سیتی، اوله سولسشر به بازیکنان اعلام کرد که نیمی از آنها در تابستان باید تیم را ترک کنند.

به گزارش خبرنگار مدال، اوله سولسشر سرمربی منچستریونایتد بعد از باخت شوکه کننده تیمش در خانه به کاردیف، تهدید به فروشی نیمی از بازیکنان این تیم کرد. سرمربی نروژی شیاطین سرخ آنقدر از دست بازیکنانش به خاطر بازی‌ ضعیف شان در روز شکست 2 بر صفر مقابل کاردیف عصبانی است که تهدید کرده نیمی از آنها در پنجره نقل و انتقالات تابستانی باید به فکر تیم جدید باشند.
از سوی دیگر یونایتد در آخرین هفته لیگ برتر انگلیس در اولدترافورد به تیمی باخت که سقوطش به لیگ دسته اول فوتبال انگلیس قطعی شده بود و بازی برایش جنبه تشریفاتی داشت.
طبق گزارش نشریه سان انگلیس، سولسشر پس از باخت شیاطین سرخ به کاردیف مستقیماً به بازیکنانش گفته است که نیمی از آنها دیگر به درد تیم نمی‌خورند و باید بروند تا راه برای ورود بازیکنان تیم جدیدی که متناسب با ایده‌های او باشند باز شود.
سرمربی یونایتد عملکرد و رویکرد بازیکنانش را شرم‌آور توصیف و حتی جلسه توجیهی پایان فصل تیم را هم لغو کرده است. گویا مربی 46 ساله شیاطین سرخ از دست برخی بازیکنان تیمش بیشتر عصبانی بوده است. یونایتد فصل را در رده ششم جدول به پایان رساند و به این ترتیب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد و با شرایط موجود باید به لیگ اروپا برود.
از آنجائیکه یونایتد اخیرا نتایج خوبی کسب نکرده است ظاهرا سرمربی این تیم قصد دارد شکست ها را بر گردن شاگردان و ضعف و عملکرد آنها بیندازد و با تغییراتی در تیم، فصل آینده را با قدرت بیشتری آغاز کند.

تگ ها


اوله گونار سولسشر تهدید شیاطین سرخ نقل و انتقالات لیگ اروپا سهمیه_لیگ قهرمانان_اروپا کاردیف سیتی منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال