سولسشر تکیه بیش از حد یونایتد به فرناندز را رد کرد

سرمربی منچستریونایتد با رد ادعای تکیه بیش از حد این تیم به برونو فرناندز، گفت که تیم مناسب این بازیکن و او مناسب تیم است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برونو فرناندز ۲۶ ساله از زمان پیوستن به شیاطین سرخ برای ان تیم هم گلزنی کرده و هم گل های بسیاری را ساخته است، اما سولسشر می گوید که فرناندز فقط یکی از حلقه های زنجیر منچستر یونایتد است.

فرناندز از زمان پیوستن به شیاطین سرخ در ژانویه گذشته، تبدیل به ستاره این تیم شده است. او هم در تعداد گل (۱۱) و هم در تعداد پاس گل (۷)، برترین بازیکن این تیم در لیگ برتر بوده و در چمپیونزلیگ نیز ۴ گل دیگر برای شیاطین سرخ زده و یک پاس گل را نیز به نام خود ثبت کرده است.

فرناندز نقشی کلیدی در اوج گیری دوباره منچستریونایتد و تبدیل شدن این تیم به یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ برتر دارد، با این وجود سرمربی شیاطین سرخ معتقد است که فرناندز نیز همانقدر که هم تیمی هایش به او نیاز دارند، به آنها وابسته است.

سولسشر گفت: "برونو به اولدترافورد آمد و به تیم کمک کرد. او در زمانی به تیم اضافه شد که ما به بازیکنی مانند او بسیار نیاز داشتیم و برونو هم به تیمی آمد که ویژگی ها و مهارت های او را شکوفا کرد و به ثمر رساند.

برونو به تیمی آمد که برای اش مناسب بود و او نیز مناسب این تیم است. این موضوع متقابل است؛ اگر بازیکنان ندوند، برونو نمی تواند پاس هایش را بفرستد، اگر برونو پاس ندهد، بازیکنان نمی توانند بدوند!

او اینجا حلقه ای از زنجیر است و من مطمئنم که برونو هم خواهد گفت که از هم تیمی هایش و کمکی که آنها در طول بازی به او می کنند، سپاسگزار است.

از روز اول که او به تیم آمد، خواست که در اطراف اش تاثیرگذار باشد، در محیط بازی یا روی کارکنان تیم.

او انسانی بسیار فروتن و سختکوش است و فکر می کنم همه دیده اند که در زمین چه کارهایی می کند. من از سال اول او دراین تیم بسیار راضی ام و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند، چرا که هر چه در لیگ بالاتر برویم، فشار بیشتری بر ما و بر او وارد خواهد شد. اکنون او در مرکز توجه است، اما مطمئنم که می تواند به خوبی از پس این فشار بربیاید."

سولسشر همچنین اضافه کرد که فرناندز از پر سر و صداترین و پر انرژی ترین بازیکنان این تیم در زمین است و عطش او به بردن را ستایش کرد.

سولسشر افزود: "او نظرات خودش را دارد و یک برنده است. او از آن دست بازیکنانی نیست که بگذارد بازی تمام شود و بعد از بازی راجع به آن صحبت کند. برونو می خواهد که در همان لحظه روی بازی تاثیر بگذارد.

او مشتاق بردن است و فوتبال خود را می شناسد، می داند قادر به چه کارهایی است. فکر می کنم او تک تک بازی هایی که از تلویزیون پخش می شود را تماشا می کند، مخصوصا بازی های بزرگ را.

اگر از او بپرسی بازی شب قبل را دیدی؟ او همیشه بازی را دیده است. مطمئنا او بیشترین استفاده را از دوران خود در فوتبال خواهد برد."

بیشتر بخوانید:

آرتتا: یونایتد قابلیت شکست هر تیمی در دنیا را دارد

توافق منچستریونایتد و وستهام برای انتقال لینگارد

 

 

تگ ها


برونو فرناندس اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال