سولسشر: حس نمی‌کنم که کار تمام شده است

منچستریونایتد شب گذشته موفق شد با شش گل رم را در هم بشکند و حضور خود در فینال لیگ اروپا را قطعی کند....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته به رغم شکست ۲-۱ در نیمه اول بازی، در نیمه دوم توانست با نمایشی متفاوت تیم رم را به زانو درآورد و در پایان با نتیجه ۶-۲ پیروز دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا در اولدترافورد شد.

لورنزو پلگرینی و ادین ژکو در نیمه اول دو گل رم را به ثمر رساندند و برونو فرناندز تک گل شیاطین سرخ را پیش از رفتن به رختکن به ثمر رسانده بود. در نیمه دوم نیز ادینسون کاوانی (۲ گل) برونو فرناندز (از روی نقطه پنالتی)، پل پوگبا و میسون گرین وود برای یونایتد گلزنی کردند تا شکست سنگین رم را رقم بزنند.

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستر یونایتد، پس از پایان بازی گفت: "ما می خواهیم که صعود کنیم.  در نیمه دوم عکس العمل خوبی داشتیم. در نیمه اول هم فکر کردم که بازی خوبی داشتیم اما فراموش کردیم که باید به عقب برگردیم و خیلی هم سریع باید به عقب برگردیم.

در نیمه دوم در این بخش بهتر عمل کردیم و البته توانستیم فرصت های گلزنی بیشتری در حمله ایجاد کنیم.

ادینسون عالی بود. همانطور که یک مهاجم میانی باید بازی می کرد؛ یک نقطه عطف در زمین بازی بود، برای دیگران موقعیت گلزنی ایجاد کرد، گل زد و چند موقعیت را نیز از دست داد. کاملاً از او راضی هستم."

سولسشر دراره اینکه آیا حضور در فینال را قطعی می داند افزود: "نه حس نمی کنم که کار تمام شده است، هر چند ما خیلی خوب کار کردیم. ما خیلی خوب کار کردیم اما می دانم که آنها هم کیفیت و توانایی زیادی دارند.

آنها روی دو شانسی که به آنها دادیم دو گل به ثمر رساندند. آنها برابر آژاکس هم شانس های زیادی نداشتند. نیمه دوم خیلی خوب بود. بچه ها با برگشت به بازی و از دست ندادن روحیه خود، شخصیت خود را نشان دادند. شاید پنج تا ۱۰ دقیقه در پایان نیمه اول ما چندان عالی به نظر نرسیدیم اما خودمان را جمع کردیم. دو گلی که دریافت کردیم اشتباهات بچگانه ای بود که نباید در این سطح اتفاق بیافتد."

سولسشر همچنین پس از اینکه گرین وود در پایان بازی به زمین آمد و برای یونایتد گلزنی هم کرد، از تصمیم خود برای نشاندن او روی نیمکت دفاع کرد و گفت: "اینکه در استودیو بنشینی و فکر کنی چه کسی باید بازی کند خیلی آسان است... اما چه کسی نباید بازی کند؟ این یک تیم بسیار خوب است و برابر تاتنهام هم خیلی خوب بازی کرد.

گرین وود نباید از اینکه بازی نمی کند ناامید شود، موضوع رسیدن به تعادل است. ما می دانیم که بازیکنان خلاقی داریم که می توانند لحظات بزرگی را رقم بزنند. پل پوگبا امروز در آن پست عالی بود، به او کمی آزادی داده بودیم. تفاوت بازی امروز در این بود که ما از شانس های‌مان بیشترین استفاده را کردیم."

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد