سولسشر: خودمان برد را تقدیم حریف کردیم

اوله‌گونار سولسشر می‌گوید منچستری‌ها خودشان برد را به حریف تقدیم کردند....

اوله‌گونار سولسشر می‌گوید منچستری‌ها خودشان برد را به حریف تقدیم کردند.

شب گذشته تیم منچستریونایتد در حالی‌که در ابتدا با گل مک تامینای از ولورهمپتون خود پیش بود، نتیجه را 2-1 به حریف خود واگذار کرد.

پس از این دیدار سولسشر به خبرنگاران گفت: به نظرم برخی حرکات تیم ما فوق العاده بود و بدون اغراق می‌گویم که در ۲۰ دقیقه ابتدایی باید ۲-۰ یا ۳-۰ جلو می‌افتادیم. چند اشتباه مرتکب شدیم. باید رو راست باشیم و بگوییم که گل اول را تقدیم حریف کردیم. کار سختی پیش روی تیم ۱۰ نفره ما وجود داشت ولی باید توپ را حفظ می‌کردیم. نمی‌خواستیم آن‌ها ما را تحت فشار بگذارند. پس از اخراج یانگ، روی اولین موقعیت خود به گل دیگری دست یافتند و باید به این خاطر به آن‌ها آفرین گفت. نتیجه رقم خورده خیلی تأسف‌ آور است ولی از عملکرد تیم تا دقیقه ۷۵ راضی هستم. بچه‌ها نمایش فوق العاده‌ای داشتند. اسکات مک تومینای واقعا امشب خوب بازی کرد؛ او عالی بوده است. او برای حریف تهدیدی به شمار می‌رفت، انرژی گذاشت و دوید. خیلی از او راضی هستم.

سولسشر در پایان درباره اخراج یانگ گفت: وقتی کارت زرد داشته باشید و تکل بزنید، همیشه خطر دریافت کارت دوم وجود دارد. او توپ را زد ولی در ادامه یار حریف را هم زد و آن صحنه کارت زرد داشت.