سولسشر: خوشحالم که باشگاه به اشتباه خود پی برد

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، از عدم حضور این تیم در سوپرجام اروپایی ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یونایتد یکی از ۱۲ باشگاهی به شمار می‌آمد که قرار بود در رقابت های موسوم به سوپرلیگ اروپا شرکت کند اما نهایتاً فشارهای یوفا، فیفا، دولت انگلیس و البته هواداران باعث شد که شیاطین سرخ نیز مانند دیگر تیم‌های لیگ برتری انصراف خود را از این مسابقات اعلام کنند.

منچستریونایتد یکشنبه در چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس به مصاف لیدزیونایتد خواهد رفت. اوله گنار سولسشر، سرمربی شیاطین سرخ پیش از این بازی درباره اتفاقات رخ داد طی روزهای اخیر گفت: "من بسیار خوشحالم که طرفداران نظرات خود را ابراز کرده اند و ما به آنها گوش داده ایم. این هرم فوتبال را گرد هم آورده و به نظر من مسئله بسیار مهمی است.

من خودم طرفدار هستم و روزی فرا می رسد که برگردم و بازی های منچستر یونایتد را تماشا کنم؛ در آن زمان می خواهم یک تیم یونایتد همراه با ترس از شکست را تماشا کنم. من چنین مسابقاتی را دوست نداشتم چرا که رقابت‌ها باید بر اساس شایستگی های ورزشی باشد. شما باید ترس از شکست داشته باشید. نمی‌توان جام به شما داد چون که فقط فلان تیم هستید. همه چیز باید بر اساس حق و عدالت باشد."

سولسشر در ادامه گفت: "من بسیار خوشحال هستم که باشگاه‌ و مالکان به اشتباه خود اعتراف کردند و مطمئناً این ایده بدی بوده است. من همیشه رابطه خوبی با باشگاه و مالکان آن داشته ام و همواره با یکدیگر مشورت می‌کنیم. وقتی ما در مورد بازگشت هواداران به ورزشگاه ها صحبت می کنیم این موضوع را متوجه خواهیم شد. ما بدون هواداران سال سختی را پشت سر گذاشته ایم و مشتاقانه منتظر بازگشت آنها هستیم.

منچستریونایتد بزرگترین باشگاه دنیا است و ما می‌خواهیم بخشی از فوتبال اروپا باشیم. من فکر می کنم که ترس از شکست به ما کمک خواهد کرد تا این کار را انجام دهیم."

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد