Banner

سولسشر: دخیا بهترین دروازه‌بان جهان است؛ با او به توافق می‌رسیم

سرمربی شیاطین سرخ در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل لستر با خبرنگاران صحبت کرد....

به گزارش مدال، اوله‌گونار سولسشر پیش از دیدار هفته پنجم یونایتد مقابل لستر به خبرنگاران می‌گوید: بازی با لستر همیشه سخت است. آنها باشگاهی هستند که می‌خواهند به جمع ۴ تیم برتر راه پیدا کنند. آنها ،مربی خوبی دارند،ی ک‌مربی ثابت شده و سطح بالا و ما برای بدست آوردن ۳ امیتاز باید خیلی خوب بازی کنیم. شاو،پ وگبا و مارسیال به بازی فردا نمی‌رسند. در خصوص وضعیت فن بیساکا و لینگارد هم باید منتظر بمانیم. امیدواریم که پل و آنتونی برای بازی با وستهام آماده باشند.
سولسشر در ادامه گفت: من می‌خواهم که دخیا در اینجا بماند و او این را می‌داند. دخیا بهترین دروازه بان جهان است و در سال‌های اخیر این مسئله را مشاهده کرده‌ایم. امیدوارم او فوتبالش را در منچستریونایتد و در بالاترین سطح به اتمام برساند. گفت و گوهای زیادی بین او و باشگاه صورت گرفته است امیدواریم که به توافق برسیم.
سرمربی قرمزپوشان در پایان گفت: مگوایر شخصیت تبدیل شدن به کاپیتان یک باشگاه بزرگ را دارد. در رختکن او یک رهبر و شخصیتی است که شما دوست دارید از آن پیروی کنید. مگوایر بخش بزرگی از آینده این باشگاه خواهد بود، به اندازه کافی او را زیر نظر گرفتیم تا بفهمیم بازیکنی است که به آن نیاز داریم به همین خاطر او را خریداری کردیم.

بیشتر بخوانید:

الکسیس سانچز: من و لوکاکو راهی جز جدایی از یونایتد نداشتیم

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر داوید دخیا هری مگوایر منچستر یونایتد لستر سیتی منچستر یونایتد-لستر سیتی لیگ برتر فوتبال