سولسشر: دخیا بهترین دروازه‌بان دنیاست/ نژادپرستی پذیرفته نیست

اوله گونار سولسشر ضمن تمجید از دخیا و دیگر بازیکنان تیمش، موضوع نژادپرستی را غیرقابل پذیرش دانست...

به گزارش مدال، پس از برد 2-1 منچستریونایتد مقابل منچسترسیتی در دربی منچستر، اوله گونار سولسشر مصاحبه‌ای با شبکه BBC داشت.

سولسشر در ارزیابی خود از این مسابقه گفته است: 

"این بازی را به یاد خواهیم داشت. روی ضد حملات و مقابل تیمی که می‌توان آن را بهترین تیم دنیا خواند، خطرناک ظاهر شدیم. آن‌ها تیمی باورنکردنی هستند و دفاع کردن این گونه و همچنین فرصت‌هایی که ساختیم واقعا عالی بود. می‌توانستیم 3-0 یا 4-0 جلو بیافتیم ولی دروازه‌بان خوب کار کرد. توپ گرفتن از آن‌ها دشوار است. آن‌ها می‌توانند فوتبال را تا حد مرگ به حریف تحمیل کنند ولی با توجه به سرعت و تهدیدی که داریم، هر بار که جلو می‌رفتیم خطرناک بودیم. اهمیتی ندارد کجا توپ را پس می‌گیرید، مهم این است که پس از آن مثبت کار کنید."

وی افزود:

"چینش تیم خیلی خوب درون زمین پیاده شد ولی بازیکنانم باید مقابل برخی از بهترین‌های دنیا، به شدت تلاش می‌کردند. این بخشی از کار است. شبی به یاد ماندنی برای آرون ون بیساکا بود که از زمان آمدن به باشگاه خارق العاده کار کرده است. خیلی خوب دفاع کردیم و گل خوردن از روی یک ضربه کرنر که نقطه قوت حریف نیست مأیوس کننده بود ولی نمی‌توانم خیلی گله کنم. داوید دخیا بهترین دروازه‌بان دنیا است. انتظار بالایی از او داشتیم و حالا به بهترین فرم خودش بر می‌گردد."

نژادپرستی

"ویدیوی آن صحنه را دیدم؛ به فرد و لینگارد اشاره داشت و آن فرد باید از خودش خجالت بکشد. این پذیرفتنی نیست و امیدوارم دیگر هرگز هیچ فوتبالی تماشا نکند."

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی ۱- منچستریونایتد ۲؛ آسمان منچستر سرخ شد

تگ ها


اوله گونار سولسشر نژادپرستی در فوتبال شیاطین سرخ فوتبال جهان منچستر سیتی منچستر یونایتد منچستر سیتی-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال