سولسشر: رونی می‌تواند سرمربی یونایتد بشود

در آستانه دیدار امروز منچستریونایتد و دربی در جام حذفی انگلیس، اوله گنار سولسشر می‌گوید وین رونی، بازیکن دربی و اسطوره شیاطین سرخ می‌تواند سرمربی منچستریونایتد بشود....

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"،  اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد می‌گوید وین رونی اسطوره این تیم که در حال حاضر در دربی‌کانتی بازی می‌کند اگر واقعا بخواهد در آینده می‌تواند سرمربی شیاطین سرخ بشود.

صحبتهای سولسشر در آستانه دیدار امروز منچستریونایتد مقابل دربی در جام حذفی انگلیس ایراد شد. رونی که در فصل جاری از آمریکا به کشورش بازگشته و در حال حاضر بازیکن و کاپیتان دربی است امروز در مرحله پنجم جام حذفی انگلیس به مصاف تیم سابقش یونایتد خواهد رفت. رونی در دوره سیزده ساله حضور در یونایتد برای این تیم ۲۵۳ گل به ثمر رسانده و یکی از اسطوره‌های این باشگاه به حساب می‌آید.

سولسشر در آستانه بازی امروز گفت:" اینکه رونی بتواند یک روز سرمربی یونایتد شود به این بستگی دارد که چقدر این شغل را جدی بگیرد و چقدر خواهان چنین پستی باشد. مربی‌گری کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد ولی بهترین شغل دنیا، یا بهتر است بگویم دومین شغل عالی دنیا بعد از فوتبالیست بودن است. من شک ندارم خیلی از مربی‌ها و فوتبالیست‌های سابق هستنند که دوست دارند صاحب شغل من باشند".

بیشتر بخوانید:

لحظه‌ بازگشت پل پوگبا فرا رسید

تگ ها


وین رونی اوله گونار سولسشر تیم ملی انگلیس منچستریونایتد منچستر یونایتد