سولسشر: سرمربیگری در منچستریونایتد همیشه رویای من بود

سرمربیگری در منچستریونایتد رویای همیشگی سولسشر بوده‌است....

سرمربیگری در منچستریونایتد رویای همیشگی سولسشر بوده‌است.

اوله‌گونار سولسشر افشا کرد همیشه دوست داشته سرمربی یونایتد شود و البته می‌دانسته نسبت به دوران بازی‌اش، مربی بهتری خواهد شد.
سرمربی نروژی منچستر از زمان حضور در الدترافورد از ۱۷ بازی انجام شده، ۱۴ بازی را با برد به پایان رسانده و آماری فوق‌العاده برجای گذاشته است. او می‌گوید: فکر می‌کنم همیشه دلم می‌خواست همچین شغلی داشته باشم. همیشه فکر می‌کردم نسبت به بازی کردن در زمین چمن، مربی بهتری می‌شوم.
سولسشر در دوران بازیگری، ۶ بار فاتح لیگ برتر شد و گل پیروزی بخش یونایتد در فینال لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ را به ثمر رساند. او در ادامه افزود: بالا و پایین مربیگری من را، هم راضی نگه می‌دارد و هم نه اما بهترین کار در دنیا فوتبال بازی کردن است. شما می‌توانید سبک زندگی خاص خود را داشته باشد. به تمرین بروید. ریکاوری کنید و از تمام این کارها لذت ببرید. قطعا از اینکه تصمیم نهایی را می‌گیرم و با بقیه فرق دارم لذت می‌برم اما این خواسته من بوده است زیرا از کودکی فوتبال رویای من بوده و حتی در بازی‌های کامپیوتری هم علاقه‌ام فوتبال بود. تمام تیم‌های فوتبال را می‌شناختم و بازیکنان مورد علاقه‌ام فان باستن، مارادوتا و زیکو بود که همیشه آن‌ها را انتخاب می‌کردم.