سولسشر:شرمنده باخت به بارسا نیستیم/ به جمع چهار تیم اول لیگ برمی‌گردیم

سرمربی منچستر یونایتد پس از شکست مقابل بارسا و حذف از لیگ قهرمانان معتقد است نباید شرمنده شکست مقابل بلوگرانا باشند...

اوله سولسشر که پس از حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان باید تیمش را برای رسیدن به بالای جدول لیگ برتر آماده کند، انتظار دارد شکست مقابل بارسا به سرعت فراموش شود و به دیدارهای بعدی لیگ فکر کنند.
به گزارش مدال، سولسشر در پاسخ به سوالات خبرنگاران پیش از دیدار با اورتون گفت: "ما امروز صبح ۲۰ بازیکن به علاوه دروازه‌بان‌ها را در تمرین تیم داشتیم که آمار بدی نیست. نمانیا ماتیچ و الکسیس سانچس هم روز گذشته تمرین خوبی داشتند، از این رو احتمالاً در بازی یکشنبه به میدان خواهند رفت.باید بگویم تیم خوب به نظر می‌رسد و بهتر و بهتر هم می‌شود. آندر هررا به تمرینات بازگشته است و سخت کار می‌کند. اریک بایی نیز این هفته به تمرینات بازخواهد گشت. در مورد آنتونیو والنسیا، اما هنوز اطمینان نداریم."
وی درباره شکست مقابل بارسا تصریح کرد: "باید شکست مقابل بارسلونا را به سرعت فراموش کنیم. نباید بابت باخت مقابل بارسا شرمنده باشیم. رفتار و تلاش بازیکنان در آن بازی خوب بود و بازیکنان با اتحادی که داشتند، تلاش‌شان را به کار بستند، بنابراین می‌توانیم در بازی‌‌های پیش رو نیز اینچنین باشیم."
سرمربی شیاطین سرخ تاکید کرد: "باید به جمع چهار تیم برتر لیگ برتر بازگردیم. هفته شگفت‌انگیزی در پیش داریم و بازیکنان نیز ذهنیت خوبی دارند. به‌هرحال بازی سختی در گودیسون‌پارک مقابل اورتون خواهیم داشت."
اوله گنار سولسشر سرمربی نروژی در پایان و در خصوص جذب بازیکنان جدید گفت: "استعدادیاب‌های ما در نقاط مختلف جهان بازیکنان خوب را زیر نظر دارند و ما بازیکنانی که فکر می‌کنیم به سیستم بازی ما می‌خورند را به خدمت خواهیم گرفت، بازیکنانی که شخصیت و قیمت معقولی داشته باشند و بتوانند برای مدت طولانی در باشگاه بمانند. اطمینان دارم که بازیکنانی را جذب خواهیم کرد. قرار نیست برای مثال هفت بازیکن به خدمت بگیریم، باید گام به گام پیش‌ برویم و خریدهایی انجام خواهیم داد."

تگ ها


اورتون منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال