سولسشر: علاقه ای به بازگشت به گذشته ندارم

اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد بی صبرانه در انتظار دیدار مقابل لیدزیونایتد است....

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ شب گذشته در دیدار دشوار و در حالیکه در ابتدا عقب افتاده بودند، در نهایت موفق به غلبه بر شفلید شدند. حالا یونایتد این هفته باید به مصاف لیدزیونایتد تحت هدایت مارچلو بیلسا برود و اوله گونار سولسشر در نشست خبری قبل از این دیدار مدعی شد ادینسون کاوانی مشکلی برای حضور در این دیدار نخواهد داشت.

اوله گونار سولسشر گفت: "فکر می کنم بله، ادینسون کاوانی در دسترس خواهد بود. او امروز صبح در کنار دیگر بازیکنان تیم تمرین کرد، بنابراین باید در بازی مقابل لیدز قادر به حضور در میدان باشد. ویکتور لیندلوف و هری مگوایر در این مقطع بسیار منسجم بوده و من فکر کردم فصل گذشته نیز بسیار عالی در ترکیب یونایتد ظاهر می شدند. مدافعان میانی ما ثابت قدم بوده اند و من از آنها بسیار راضی هستم. البته ممکن است در شرایطی مجبور شویم به آنها استراحت بدهیم. اریک بایی آسیب دیدگی کوچکی داشته، اما امیدوارم برای دیدار مقابل  لیدز در دسترس باشد.

نمی توانم برای دیدار مقابل لیدز صبر کنم و می دانم که این دیدار برای هواداران ما و برای باشگاه ما چقدر مهم است. نکته دیگر این است که لیدز با مربیگری مارچلو بیلسا تیمی متفاوت شده و او واقعا کار بزرگی در این تیم انجام داده است.

دومین سالگرد هدایت یونایتد؟ من از حرف زدن در مورد آنچه درباره آنچه انجام داده یا جایی که در آن قرار داریم متنفرم. من از بازگشت به گذشته لذت نمی برم . همیشه به جلو نگاه می کنم. من می دانم که برای رسیدن به استاندارد و سطح مورد نظر من هنوز کارهای زیادی باید انجام شود و این همان چیزی است که ما هر روز روی آن کار می کنیم، اما من واقعا از این دو سال لذت بردم."

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد