سولسشر: قرعه میلان بسیار هیجان انگیز است

اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد به تمجید از میلان پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ فردا شب در لیگ اروپا و در استادیوم اولدترافورد در شرایط پذیرای میلان هستند که معمولا عادت داشتیم شاهد تماشای این بازی در لیگ قهرمانان باشیم. اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان منچستریونایتد در نشست خبری قبل از این دیدار حاضر شده و در مورد شایعات جدایی ادینسون کاوانی و البته درخشش ارلینگ هالند صحبت کرده است.

اوله گونار سولسشر گفت: "میلان یک تیم بزرگ و رقیبی قدرتمند است و من در دوران کودکی همیشه بازی های این تیم را تماشا می کردم. قرعه میلان برای من بسیار هیجان انگیز بود. در منچستریونایتد همیشه از شما انتظار کسب جام دارند و لیگ اروپا برای ما بسیار مهم خواهد بود. همیشه میلان را به شدت ستایش کرده ام و این باشگاهی با تاریخچه ای بزرگ و سنتی تاریخی است.

ما در هر سه جام برای کسب موفقیت مبارزه خواهیم کرد. به نظر می رسد مارکوس راشفورد قادر به بازی کردن در مسابقه فردا شب نخواهد داد. البته من اصولا انسان خوش بینی هستم، اما حضور راشفورد برابر میلان بعید است و مشخص نیست آیا او هفته بعد نیز قادر به بازی کردن خواهد بود یا خیر."

اخبار جدایی ادینسون کاوانی: "او در حال تمام تمرکز خود را روی کسب آمادگی و بازگشت به ترکیب یونایتد قرار داده است. علیرغم ضعف زبان پرتغالی من و بهتر بودن انگلیسی کاوانی، من متوجه شدم او به بازی کردن در یونایتد افتخار می کند. هنوز تصمیمی اتخاذ نشده و ما فقط در حال تلاش برای بازگرداندن کاوانی به ترکیب هستیم. کاوانی شخصیت و حرفه ای بودن خود را ثابت کرده و واقعا به بازیکنان جوان کمک می کند که ما نیز چنین چیزی از او می خواستیم."

گلزنی های ارلینگ هالند در لیگ قهرمانان: "بی تردید او بیشتر از من موفق به گلزنی در لیگ قهرمانان می شد و فقط موضوع زمان رسیدن به این رکورد بود. کلمات زیادی برای گفتن وجود ندارد و من هرچه بخواهم بگویم به زبان نروژی و مستقیما به او خواهم گفت."

تگ ها


آث میلان اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد