سولسشر: مارسیال برای شیاطین سرخ با جان و دل تلاش می‌کند

اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد از آنتونی مارسیال مهاجم این تیم که با انتقادهای زیادی مواجه است حمایت کرده و می‌گوید او برای یونایتد از جان و دل و با تمام وجود تلاش می‌کند....

به گزارش مدال، درحالیکه آنتونی مارسیال، ستاره فرانسوی منچستریونایتد به خاطر عملکردش در هفته‌های اخیر با انتقادهای زیادی مواجه شده، اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد به دفاع از او برخاسته و می‌گوید مارسیال برای شیاطین سرخ با جان و دل تلاش می‌کند ولی این اواخر از او خواسته شده در بازی‌های زیادی به میدان برود و خستگی ناشی از بازی‌های متعدد عاملی بوده که نگذاشته او در حد واقعی‌اش دیده شود.

در ادامه انتقادهای اخیر به مارسیال، پل اینس ستاره سابق شیاطین سرخ بعد از تساوی بدون گل یونایتد مقابل ولوز از این مهاجم فرانسوی به شدت انتقاد کرده و او را به نوشابه گازداری تشبیه کرده بود که گازش را از دست داده است. مارسیال در شش بازی اخیرش تنها یک گل به ثمر رسانده ولی سولسشر همچنان از او حمایت کامل می‌کند.
 
سولسشر در این باره گفت:" مارسیال با جان و دل تلاش می‌کند و کم نمی‌گذارد. اگر اشتباه نکنم او در این ماه در هشت بازی فیکس بوده و آمار دویدن‌هایش حدودا بیست درصد از زمانی که من تازه به یونایتد آمده بودم بیشتر شده".
 
سرمربی یونایتد در ادامه صحبتهایش گفت:" من او را تحسین کرده‌ام و در جلسه خصوصی‌ای که با مارسیال داشتم هم گفتم که از عملکردش راضی‌ام. می‌دانم که او خسته است ولی با اینحال هرگز حتی در یک جلسه تمرینی کم‌فروشی نکرده است. مارسیال با ما تمرین می‌کند و در هر بازی آماده است که برایمان بازی کند. من از این پسر کاملا راضی هستم".

بیشتر بخوانید:

خلاصه بازی تاتنهام 2 منچسترسیتی 0/ ویدیو

تاتنهام 2 منچسترسیتی 0؛ آقای خاص فاتح دوئل با پپ

 

 

تگ ها


فوتبال جهان اولگنار سولسشر آنتونی مارسیال منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال