سولسشر، مخالف انتقال ستاره برزیلی به اولدترافورد!

به نظر می رسد که اوله گنار سولسشر علاقه چندانی به جذب فیلیپ کوتینیو برای تیمش نداشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۸ بود که فیلیپ کوتینیو بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره کاملا موفق در لیورپول از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست. درحالی که ستاره برزیلی با امیدهای فراوان راهی نوکمپ شده بود اما نتوانست روزهای خوبی را در این تیم تجربه کند و در نقل و انتقالات تابستانی گذشته به شکل قرضی راهی بایرن مونیخ شد.

به نظر می‌رسد که بایرن مونیخ هم علاقه‌ای به دائمی کردن قرارداد فیلیپ کوتینیو نداشته باشد و به همین خاطر ستاره برزیلی باید در پایان فصل دوباره به نوکمپ بازگردد. همچنین گفته می شود که بارسا هم نسبت به حفظ کوتینیو بی میل است و می خواهد این بازیکن را به منظور تامین منابع مالی برای جذب لائوتارو مارتینز به فروش برساند.

طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته صحبت های زیادی درباره آینده کوتینیو مطرح بوده و از تیم های فراوانی به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن یاد شده است. با این حال به نظر می‌رسد که لیگ برتر انگلیس محتمل ترین گزینه برای هافبک برزیلی باشد.

از طرفی گفته شده که منچستریونایتد برای تقویت خود به دنبال جذب فیلیپ کوتینیو است. حالا و در همین رابطه اما ESPN مدعی شده که یونایتد چراغ سبز را برای انجام مذاکرات با کوتینیو دریافت کرده اما سرمربی این تیم یعنی اوله گنار سولسشر احتمالا با این موضوع مخالفت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
مدافع بارسا: بدون هواداران خیلی چیزها تغییر می کند
رونمایی از هدف ستاره مراکشی دورتموند
اینتر و احتمال جذب جانشین احتمالی لائوتارو از آرسنال 

تگ ها


فیلیپ کوتینیو اوله گونار سولسشر بایرن مونیخ فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فیلیپه کوتینیو اوله گونر سولشیر منچستر یونایتد بارسلونا بایرن مونیخ لیگ برتر Bundesliga لالیگا فوتبال