سولسشر مصدومیت راشفورد را تایید کرد

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، هیچ ریسکی را در مورد به خطر انداختن سلامت و آمادگی مارکوس راشفورد، ستاره ملی پوش شیاطین سرخ، نمی پذیرد....

به گزارش "ورزش سه"، اوله گنار سولسشر تایید کرده است که دلیل تعویض مارکوس راشفورد در دیدار شب گذشته منچستریونایتد برابر میلان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، این بوده که این بازیکن احساس درد اندکی داشته و سرمربی شیاطین سرخ حاضر به پذیرفتن ریسک تشدید مصدومیت ستاره خود نبوده است.

راشفورد در بین دو نیمه جای خود را به پل پوگبا داد و این امر نگرانی هایی را در مورد آمادگی  جسمانی ستاره تیم ملی انگلیس و یونایتد به وجود آورد. سولسشر اما تاکید کرد که مشکل راشفورد جدی نبوده اما باشگاه حاضر به پذیرفتن هیچ ریسکی در مورد سلامت مهاجم ۲۳ ساله خود نیست.

سولسشر گفت: "مارکوس کمی درد داشت. ما هم نمی توانستیم در مورد به خطر انداختن سلامتی او هیچ ریسکی را بپذیریم."

سولسشر مجبور شد در بین دو نیمه پل پوگبا را که او نیز به تازگی از مصدومیت رهایی یافته به زمین بفرستد و ستاره فرانسوی تنها ۳ دقیقه پس از حضور در زمین گل پیروزی بخش شیاطین سرخ را به ثمر رساند.

این اولین بازی پوگبا در لیگ اروپا دراین فصل بود و ستاره ۲۸ ساله یونایتد از ماه فوریه به دلیل مصدومیت از ترکیب شیاطین سرخ کنار گذاشته شده بود.

سولسشر در مصاحبه پس از بازی خود گفت که او نمی خواست روی سلامت پوگبا هم ریسک کند: "او نمی توانست بیش از ۴۵ دقیقه بازی کند. بازگشت او برای ما کمک بسیار بزرگی است و انرژی دو چندانی به ما می دهد. بچه ها بدون او هم عالی کار کرده اند اما ما از توانایی های او آگاهیم. پوگبا بازیکن بسیار مهمی برای ما است."

راشفورد در این فصل تقریبا در همه بازی ها برای منچستریونایتد به میدان رفته است؛ او ۴۵ بازی در تمام رقابت ها برای این تیم انجام داده است و تنها بازی که در هفته های اخیر در آن غایب بود، دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر میلان بود.

او در این فصل ۱۸ گل برای میلان به ثمر رسانده و ۱۰ پاس گل داده است. اهمیتی که راشفورد برای منچستریونایتد دارد بی چون و چرا است و دلیل قاطعی برای احتیاط سولسشر در نپذیرفتن ریسک تشدید مصدومیت او است.

تگ ها


مارکوس راشفورد منچستر یونایتد